هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
عکس های بازی رئال مادرید - لوانته یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393
گلزنی رونالدو در همه بازیها از آغاز لالیگا تا کنون...! یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393
بهترین بازیکن تاریخ ، رکورد تاریخ لالیگا را شکست:رونالدو و 15 گل در هشت هفته! شنبه بیست و ششم مهر 1393
آنچلوتی: رونالدو غیر ممکن ها را ممکن میکند! شنبه بیست و ششم مهر 1393
بوتراگوئنو: رونالدو استعداد زیاد و نظم بی نظیری دارد؛ تلاش او برای برتری طلبی تحسین برانگیز است؛ او شنبه بیست و ششم مهر 1393
چیچاریتو و رونالدو، فرصت طلب ترین بازیکنان لالیگا! شنبه بیست و ششم مهر 1393
ایسکو:می توانم خیلی بهتر شوم! شنبه بیست و ششم مهر 1393
چیچاریتو:همیشه می توان بهتر شد و نتایج بهتری کسب کرد شنبه بیست و ششم مهر 1393
مارسلو:مروز خیلی خوب بازی کردیم و کارمان راحت تر شد شنبه بیست و ششم مهر 1393
لوانته 0-5 رئال مـادرید؛ دبلی دیگر از بهترین بازیکن تاریخ؛ رونالدو برای لیورپول خطو نشان کشید...! شنبه بیست و ششم مهر 1393
پیش بینی دیدار رئال مادرید - لوانته شنبه بیست و ششم مهر 1393
آنچلوتی: رونالدو به راحتی بهترین مهاجم لالیگا می شود شنبه بیست و ششم مهر 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو (بهترین بازیکن تاریخ)، تلفیقی از په له ، مارادونا و دی استفانو!

 

کریستیانو رونالدو تلفیقی از دی استفانو ، په له و مارادوناست و به همین خاطر می توان او را یکی از کامل ترین بازیکنان تاریخ دانست.

رونالدو مثل دی استفانو می تواند در هر پستی بازی کند. او در پست بال کناری مثل دون آلفردو پرتحرک بود. او از سویی مثل په له گلزن است و مهاجمی است که عالی جا می گیرد. از سویی ژن پیروزی مارادونا را می توان در رونالدو تماشا کرد.

 

 

http://www.axgig.com/images/19666822673916062033.jpg

 




نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آماری بسیار جالب از تعداد هواداران بهترین بازیکن تاریخ در فیسبوک؛ نزدیک 80 % هواداران کریستیانو رونالدو مرد هستند و محمد و علی از رایج ترین نام ها در بین طرفداران اوست!

 

با هم نگاهی متفاوت به آمار طرفداران پرطرفدارترین مرد جهان در دنیای مجازی می اندازیم.

روز گذشته بود که کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال جهان و اروپا مرز 100 میلیون نفر هوادار در فیسبوک را رد کرد و به پرطرفدارترین مرد و ورزشکار در جهان در دنیای مجازی تبدیل شد. به همین مناسبت با هم نگاهی متفاوت به این آمار می اندازیم.

کریستیانو رونالدو در فیسبوک بیشترین هواداران را به ترتیب در کشورهای اندونزی، برزیل، هند، مکزیک و آمریکا دارد.

 78 % از هواداران وی مرد و 22 % از هواداران وی زن هستند.

رایج ترین اسامی در بین طرفداران وی به ترتیب ماریا، خوزه، علی، محمد و لوئیس می باشد.

از سال 2009 تا به امروز پست های رونالدو در فیسبوک 231/683/146 بار لایک خورده است، 9/845/754 نظر داده شده است و 8/672/733 بار نیز به اشتراک گذاشته شده است.

 عکس رونالدو به همراه پسرش رکورد بیشترین لایک را در بین پست های وی داشته است و 3/4 میلیون نفر آن عکس را لایک کرده اند.

تصویر رونالدو به همراه توپ طلای 2013 نیز رکورد بیشترین اشتراک گذاری را در پست های وی داشته است و 238 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.

 رونالدو تا به حال 11 پست گذاشته است که بیشتر از 2 میلیون نفر آن ها را لایک زده اند.

با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان 1170 ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را مملو از تماشاگر کرد.

با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان 4/5 میلیون مسابقه فوتبال برگزار کرد.

با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان جمعیت کشور پرتغال را 10 برابر کرد.

 با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان بیشتر از 9 میلیون ترکیب تیم فوتبال چید.

 اگر هواداران رونالدو دست در دست هم دهند می توانند 4 دور بر دور کره زمین حلقه بزنند.

 

http://www.axgig.com/images/49154610024021605959.jpg

 




نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

كريستيانو رونالدو، مرد يك ميليارد يورويى؛ زنده باد بهترین بازیکن تاریخ...!

 

مدير برنامه هاى كريس رونالدو در روزهاى اخير جنجال ساز شده و قيمت جدايى اين ستاره دنياى فوتبال از باشگاه رئال مادريد را مبلغ نجومى يك ميليارد يورو اعلام نموده است.

سرمربى تيم ملى پرتغال بى ترديد از پيامدهاى تصميم خود مبنى بر تعويض كريس رونالدو در دقيقه 76 ديدار دوستانه پرتغال مقابل فرانسه آگاه بوده، اما وى بى توجه به آنها تصميم خود را عملى ساخته است. روزنامه هاى ورزشى AS  و Marca كه بسيار نزديك به باشگاه رئال مادريد هستند، در روز بعد از بازى با تيترهاى درشتى اين پرسش را مطرح نمودند كه "چرا كريس رونالدو بعد از تعويض زانوى خود را يخ درمانى مى كرده است؟ آيا او دچار مصدوميت شده است؟" اما كريس رونالدو خود در توئيتر با بيان جمله" زانوى من از هميشه بهتر است." همه نگرانى هاى اين روزنامه هاى مادريدى را در خصوص مصدوميت خود برطرف نمود.

 

در اين روزها هيجان خاصى در باشگاه رئال مادريد به چشم مى خورد كه بيشتر مربوط به كريس رونالدو است. پيش از مصدوميت احتمالى او، بحث هاى شديدى در خصوص شايعات بازگشت وى به منچستريونايتد در مطبوعات ورزشى اسپانيايى در گرفته بود و بر همين اساس مبلغ نجومى شرط اين ابر ستاره دنياى فوتبال براى خروج از رئال مادريد فاش شد.

 

خورخه مندس مدير برنامه هاى كريس رونالدو در گفتگويى با روزنامه اسپانيايى AS در مورد برنامه هاى آتى موكل خود اعلام نمود كه وى براى هميشه در مادريد خواهد ماند:"من تماسى از هيچ باشگاهى در خصوص جذب رونالدو نداشته ام. چون آنها به خوبى مى دانند كه جدا كردن كريس از مادريد غير ممكن است." اما به چه دليل؟ هيچ باشگاه فوتبالى در جهان نمى تواند كريس رونالدو را در اختيار داشته باشد، نه منچستريونايتد و نه هيچ باشگاه ديگري، چون شرط جدايى وى از رئال مادريد پرداخت مبلغ غير قابل باور يك ميليارد يورو مى باشد.

از زمان پيوستن او به رئال مادريد در سال 2009 هميشه گمانه زنى هاى فراوانى در خصوص ميزان چنين مبلغى وجود داشته است كه حال به طور رسمى ميزان آن تاييد مى شود. مى توان مطمئن بود كه خورخه مندس هرگز قصد شوخى و يا حتى غلو كردن در اين گفتگو را نداشته است و از نظر او كريس رونالدو كاملا سزاوار هر سنت از اين يك ميليارد يورو است.

 

مندس در تمجيد رونالدو مى گويد:"هرگز كسى مانند او وجود نخواهد داشت،‌ كريس منحصر به فرد است. او هميشه در حال پيشرفت است و تا چهل سالگى بازهم بهتر خواهد شد، براى او هيچ حد و مرزى وجود ندارد. رونالدو نه تنها بهترين بازيكن تاريخ فوتبال بلكه بهترين ورزشكار تاريخ  ورزش دنيا نيز مى باشد و تا پنجاه سال آينده هيچ ورزشكارى همانند او نخواهيم داشت." اين تمجيدها و ستايش ها به حدى سطحى نگرانه است كه گمان مى رود خورخه مندس مايل به پيدا كردن خريدارى براى موكل خود و مجاب كردن او براى پرداخت چنين مبلغى است. البته نبايد از ميزان سهمى كه به خورخه مندس در صورت به واقعيت پيوستن چنين معامله اى مى رسد نيزچشم پوشى نمود.

 

شايد ليونل مسى تنها كسى باشد كه گفتگوى خورخه مندس با روزنامه AS را چندين بار به طور دقيق مطالعه كرده است. چون وى از سال ها پيش در دنياى فوتبال تنها رقيب كريس رونالدو به حساب مى آيد. كداميك بهترين بازيكن فوتبال دنيا هستند؟ كداميك بيشترين گل را به ثمر رسانده اند؟ كداميك گل هاى زيباترى به ثمر رسانده اند؟ و كداميك به ازاى توانايى هايشان دستمزد بيشترى دريافت مى كنند؟ اما رقابت بر سر مبلغ قيدخروج از باشگاه را ليونل مسى به طور آشكارى به كريس رونالدو واگذار نموده است، چون ليونل مسى در ازاى پرداخته شدن مبلغى به ميزان 250 ميليون يورو مى تواند بارسلونا را ترك مى كند.

 

همچنين هر باشگاهى با پرداخت مبلغ 190 ميليون يورو مى تواند نيمار برزيلى ديگر ستاره باشگاه بارسلونا را در خدمت داشته باشد، مبلغى كه سال گذشته و در هنگام پيوستن وى به بارسلونا از سوى سران بارسا فاش شد. بازيكنان آلمان فاتح جام جهانى در اين زمينه هرگز قابل مقايسه با رونالدو نيستند، چون بايرن مونيخ با استفاده از همين بند قرارداد ماريو گوتزه با دورتموند، توانست اين ستاره آلمانى را با پرداخت37 ميليون يورو به خدمت بگيرد. همچنين كارل هاينتس رومنيگه از سران بايرن مونيخ در هفته هاى گذشته ادعا كرده است كه شرط جدايى ماركو رويس ستاره دورتموند پيش از پايان مهلات قراردادش با اين باشگاه، تنها پرداخت مبلغى در حدود 25 ميليون يورو مى باشد.

چهل ماركو رويس در ازاى يك كريستيانو رونالدو!

 

http://www.axgig.com/images/82208841830918260867.jpg

 




نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

دانمارک 0-1 پرتغال؛ بهترین بازیکن تاریخ فرشته نجات یارانش شد...!

 

از ساعت 22:15، دو تیم دانمارک و پرتغال از گروه I مقدماتی یورو 2016 در ورزشگاه کپنهاگن به میدان رفتند که در نهایت با گل دقیقه 95 کریستیانو رونالدو، فرناندو سانتوس به اولین پیروزی ارزشمند خود دست پیدا کرد.

در نیمـه نخست تیم میهمان کنترل چندانی روی توپ نداشت اما با وجود ستاره ای چون کریستیانو رونالدو و حرکات او، سلسائو سه موقعیت خوب به دست آورد که در جدی ترین آنها نانی روی ارسال کاپیتان، ضربه سر خود را به بالای دروازه زد. در واپسین دقایق نیمه نخست نیز شاگردان مارتین اولسن روی یک ضد حمله، توسط کرون دلی شوتی به سمت دروازه پاتریسیو زد که تیرک عمودی مانع از گل شدن توپ شد تا 45 دقیقه نخست بدون گل مساوی به اتمام برسد.

 

در نیمـه دوم هم بازی روند مشابهی داشت و با وجود اینکه دانمارک بیشتر مالک توپ و میدان بود، اما توانایی خلق موقعیت گل خطرناک نداشت و در طرف دیگر نیز پرتغالی ها دل به ضد حمله دوخته بودند. جدی ترین موقعیت گل این نیمه نیز در دقیقه 51 توسط کاپیتان پرتغالی ها از دست رفت؛ او روی پاس عالی دنی در شرایط تک به تک قرار گرفت اما ضربه اش توسط اشمایکل مهار شده و به کرنر رفت.

شرح گل:

 

  دقیقه 5+90 (0-1): در حالیکه به نظر می رسید بازی تمام شده باشد، روی ارسال عالی کوارسما از سمت راست کریستیانو رونالدو با پروازی بلند توپ را به قعر دروازه اشمایکل فرستاد تا ورزشگاه کپنهاگن را غرق در سکوت کند.

 

http://www.axgig.com/images/31766533028038225487.jpg

 




نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رکوردی دیگر از بهترین بازیکن تاریخ این بار در دنیای مجازی؛ تعداد طرفداران کریستیانو رونالدو در فیسبوک از مرز 100 میلیون نفر گذشت

 

کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال جهان و اروپا به رکوردی دیگر این بار در دنیای مجازی دست یافت و به اولین ورزشکار و اولین مردی تبدیل شد که تعداد طرفدارانش از مرز 100 میلیون نفر گذشته است.

در حال حاضر تنها شکیرا (خواننده کلمیبایی) تعداد هواداران بیشتری (105 میلیون نفر) دارد اما در بین مردان رونالدو در صدر فهرست و بعد از وی به ترتیب اِمینم، وین دیزل، مایکل جکسون، جاستین بیبر و لیونل مسی قرار دارند.

 

http://www.axgig.com/images/10447419244858051149.jpg

 




نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

پیش بازی: دانمارک - پرتغال؛ آغاز ماجراجویی سلسائوی اروپا...!

 

سه شنبه شب تیم های دانمارک و پرتغال در شهر کپنهاگ در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو 2016 به مصاف هم می روند.

زمان و مکان مسابقه:

سه شنبه 22 مهرماه 93، ساعت 22:15

ورزشگاه پارکن کپنهاگن

آخرین اخبار از دو تیم:

- رونالدو پس از بازی با فرانسه بر روی زانوی خود یخ گذاشت اما طبق گزارشات وی آماده بازی کردن است.

- این اولین دیدار رسمی پرتغال در حضور فرناندو سانتوس است.

- دانمارک هیچ بازیکن مصدوم و محرومی ندارد.

- فابیو کوئنترائو تنها غایب تیم ملی پرتغال است.

 

http://www.axgig.com/images/64768333991799321865.jpg

 

 




نویسنده : علی
سه شنبه بیست و دوم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

کریستیانو رونالدو: در مورد توپ طلا نگران نیستم؛ مطمئنیم که در مسیر درستی حرکت می کنیم

 

کریستیانو رونالدو، قبل از شرکت در کنفرانس مطبوعاتی، لحظات پر تنشی را پشت سر گذاشته بود، تحت تأثیر جدایی پائولو بنتو بودن را رد کرد و حاضر به پاسخگویی به خبرنگار روزنامه پرتغالی ‘Correio da Manha’ نشد.

این روزنامه، که پر مخاطب ترین روزنامه پرتغال محسوب می شود، گزارش داده بود که ستاره رئال مادرید و برنده توپ طلای 2013، از تیاگو مندز و ریکاردو کارالیو که بار دیگر به تیم ملی بازگشته اند، خواسته تا به طور عمومی از مردم عذر خواهی کنند

"من این بازگشت ها را به همان خوبیِ سایر دعوت شدگان می بینم. تیم حالا چشم انداز خوبی دارد و در آینده نیز خواهد داشت. این برای ما خوب است."

رونالدو در پاسخ به سؤالی که خبرنگار ‘Correio da Manha’ پرسید، گفت: "من جواب شما را نخواهم داد، چون ارزشی ندارد." رونالدو این روزنامه را متهم کرد که سالها در ترکیب تیم ملی فتنه ایجاد می کند و مسائلی را عنوان می کند که اصلاً وجود ندارند.

"این شرایط باید در یک طرف قرار داده شوند. من ترجیح می دهم به نکات مثبتی که با مربیانم در طول کارنامه حرفه ای داشته ام بچسبم، از بولونی گرفته تا حالا، با کارلو آنچلوتی و فرناندو سانتوس. من همیشه درسهای خوبی از مربیانم یاد گرفته ام. در فوتبال دوره هایی وجود دارد و متأسفانه دوره پائولو بنتو در کنار ما به اتمام رسید. در طول 11 سال گذشته همیشه در مورد مربیان تیم ملی تصمیم گیری شده است و آنها همیشه توسط رئیس [فدارسیون] انتخاب شده اند، و هرگز یک بازیکن یا گروه آنها را انتخاب نکرده اند. صحبت هایی غیر از این باعث ناراحتی من می شود، من نا امید شده ام."

پرتغال روز سه شنبه در مرحله مقدماتی یورو 2016 مقابل دانمارک قرار خواهد گرفت، و رونالدو می خواهد به مانند 80 دقیقه ای که مقابل فرانسه بازی کرد، آنجا هم به میدان برود. کاپیتان پرتغال، که از کسب یک نتیجه خوب مطمئن است، گفت: "آنها وقتی در خانه بازی می کنند، رقیب بسیار قدرتمندی هستند. سبک بازی آنها تقریباً همان است."

از نظر رونالدو، سیستم 2-4-4 بدون پست ثابت که توسط فرناندو سانتوس به کار گرفته می شود، برای بازیکنان پرتغال "مناسب" بوده است. او گفت: "این گروه فوق العاده است. تیم خوب است، و مطمئنیم که در مسیر درستی حرکت می کنیم. این هفته برای ما بسیار خوب و مثبت بوده است."

رونالدو از بازگشت تیاگو، ریکاردو کاروالیو و دنی خوشحال بود. و فکر می کند که دوره جدیدی که آغاز شده است، "برای تیم خوب خواهد بود". "من نگرانی در مورد توپ طلا ندارم و به خاطر آن بی خواب نمی شوم"

او همچنین معتقد است که رافائل واران، که در دیدار مقابل فرانسه روبروی وی قرار گرفت، پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین مدافعان مرکزی دنیا را دارد.

 

بعد از اینکه رونالدو در دیدار شب گذشته مقابل فرانسه تعویض شد و روی زانوی خود یخ قرار داد، نگرانی هایی در مورد مصدومیت اش به وجود آمد، اما وی در کنفرانس مطبوعاتی امروزش گفت: "این یک وضعیت کاملاً طبیعی و نرمال است و آن تنها یک اقدام احتیاطی بود. بعد از بازی بهتر است که یخ روی زانویم قرار دهم."

 

http://www.axgig.com/images/95926417381776633029.jpg

 




نویسنده : علی
یکشنبه بیستم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

مصدومیت رونالدو در بازی مقابل فرانسه!

 

در دیدار دوستانه تیم های ملی فرانسه و پرتغال که با برتری 2-1 فرانسه همراه بود کریستیانو رونالدو در دقیقه 76 از زمین بازی خارج شد. در دقایق باقی مانده بازی رونالدو در حالی روی نیمکت نشسته بود که کمپرس یخ به پای او بسته شده بود. این مصدومیت در صورتی که جدی باشد می تواند برای رئال مادرید در آستانه بازی های حساس این تیم در لالیگا و لیگ قهرمانان دردسر ساز باشد.

 

http://www.axgig.com/images/15023296065238287585.jpg

 




نویسنده : علی
یکشنبه بیستم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

 فرانسه 2 - 1 پرتغال؛ بنزما دست پر تر از بهترین بازیکن تاریخ...!

 

دو تیم فرانسه و پرتغال در یک بازی دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این فرانسوی ها بودند که پیروز از میدان خارج شدند.

نیمه اول:

فرانسوی ها که میزبان یورو 2016 هستند با انجام بازی های تدارکاتی پی در پی آمادگی خود برای حضور در این رقابت ها محک می زنند امشب به مصاف پرتغال رفتند و در همان ابتدا توسط کریم بنزما به گل رسیدند؛ پس از این گل علیرغم تلاش های فراوان پرتغالی ها به گل نرسیدند و فرانسه تیم برتر نیمه اول بود.

نیمه دوم: 

در نیمه دوم بازی نیز فشارهای بی امان پرتغال ادامه داشت اما این باز هم فرانسه بود که این بار توسط پوگبا به گل رسید و کار را تمام کرد. تک گل کوارسما از روی نقطه پنالتی نیز منجر به فرار از شکست نشد و فرانسه در این دیدار خانگی پیروز شد.

شرح گل ها: 

کریم بنزما (دقیقه 3): ضربه پای راست بنزما از زاویه ای بسته دروازه سلسائو را باز کرد. 

پل پوگبا (دقیقه 69): پاس فوق العاده خوب کریم بنزما به پوگبا رسید و او توانست گل دوم را به ثمر برساند. 

کوارسما (دقیقه 77): خطای پوگبا یک پنالتی را به پرتغالی ها هدیه کرد و کوارسما با گل کردن این پنالتی اختلاف را به حداقل رساند.

 

http://www.axgig.com/images/59709377301260933877.jpg

 




نویسنده : علی
یکشنبه بیستم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

فدراسیون فوتبال پرتغال تکذیب کرد؛ رونالدو خواستار معذرت خواهی تیاگو و کاروالیو نبوده است!

 

فدراسیون فوتبال پرتغال (FPF)، امروز ادعاها مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی، از تیاگو مندز و ریکاردو کاروالیو به خاطر اضافه شدن دوباره به تیم ملی پرتغال، درخواست معذرت خواهی عمومی کرده است را تکذیب و رد کرد.

فدراسیون فوتبال پرتغال در پاسخ به خبری که روزنامه معروف و محبوب پرتغالی، ‘Correio da Manha’، منتشر کرده بود، بیانیه ای صادر کرد و گفت: "این درست نیست که کاپیتان با اینها یا سایر هم تیمی هایش صحبت کرده باشد تا از آنها درخواست معذرت خواهی یا هر اقدام رفتاری دیگری داشته باشد."

بنا به گزارش این روزنامه، رونالدو 29 ساله از تیاگو 33 ساله و کاروالیو 36 ساله خواسته بود تا قبول کنند که در طول 3 سال گذشته با کناره گیری از تیم ملی اشتباه کرده بودند.

کاروالیو که اکنون در موناکو توپ می زند، در آگوست سال 2011 طی یک حرکت جنجالی کمپ تمرینی تیم ملی پرتغال را به طور ناگهانی و بدون اطلاع به کسی، ترک کرد و بعداً عنوان کرد که مربیان به او بی احترامی کرده اند، در حالیکه تیاگو، هافبک تیم اتلتیکو مادرید در ژانویه همان سال از تیم ملی اعلام بازنشستگی کرده بود.

ظاهراً این هفته هر دو بازیکن از رفتار و نگرش خود اظهار پشیمانی و تأسف کرده اند. هر دو بازیکن در لیست سرمربی جدید پرتغال، فرناندو سانتوس قرار گرفته اند، کسی که جانشین پائولو بنتو (14-2010) شده است و هر دو بازیکن امشب در دیدار دوستانه مقابل فرانسه و سپس در دیدار 14 اکتبر مقابل دانمارک (مقدماتی یورو 2016) به میدان خواهند رفت.

 

 

https://s.yimg.com/sr/img/1/8157c7bf-e08a-38d9-8474-6bb8b76c0f7a

 

 

 




نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

ترکیب تیم های فرانسه و پرتغال!

 

ترکیب رسمی تیم های فرانسه و پرتغال برای بازی امشب اعلام شد.

فرانسه: مانداندا، واران، مانگالا، سانیا، اورا، پوگبا، ماتیودی، پایت، والبوئنا، گریزمان و بنزما

پرتغال: پاتریشیو، آلوز، په په، الیسیو، سدریک، گومز، تیاگو، موتینیو، دنی، نانی و رونالدو

 

http://www.axgig.com/images/11892470912310980624.jpg

 




نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

موتینیو:رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛با رونالدو صاحب یک کاپیتان بی نظیر هستیم

 

ژوائو موتینیو، هافبک تیم ملی پرتغال به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت.

موتینیو اظهار داشت: کاپیتان و رهبر ما رونالدوست. او بهترین بازیکن دنیاست و این را در رئال و تیم ملی پرتغال نشان داده است. با رونالدو صاحب یک کاپیتان بی نظیر هستیم . او درون و بیرون زمین عالی است.

 

http://www.axgig.com/images/61324312147329199253.jpg

 




نویسنده : علی
پنجشنبه هفدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

كريس رونالدو مدعى اصلى كسب عنوان مرد سال فوتبال!

 

 كريستيانو رونالدو در شش بازى سيزده گل به ثمر رسانده است و موفق شده ميانگين اعجاب انگيز 2.17 گل در هر بازى را از خود بر جاى گذارد. در نگاه اول اين آمار و ارقام خارق العاده و غير قابل باور به نظر مى رسد و او را به اصلى ترين مدعى كسب عنوان مرد سال فوتبال دنيا تبديل مى نمايد، اما از طرفى آيا اين آمار سندى بر ضعف لاليگا نيست؟

 

كريستيانو رونالدو در زمينه گل زنى سيرى ناپذير و غير قابل توقف است. او در بازى مقابل اتلتيكو بيلبائو موفق به ثبت رساندن سومين هت تريك فصل خود شد و تيمش را به پيروزى قاطع 5:0 مقابل بيلبائو رساند، وى همچنين با اين روند بالاى گل زنى خود را به عنوان مطرح ترين و اصلى ترين مدعى كسب عنوان مرد سال فوتبال 2014 دنيا تبديل نموده است.

اين هت تريك در واقع بيست و دومين هت تريك كريس رونالدو در لاليگا به حساب مى آيد و او توانست به ركورد آلفردو دى استفانو، اسطوره رئال مادريد در اين زمينه برسد. پيش از آغاز رقابت هاى اين فصل لاليگا رونالدو نوزده هت تريك در كارنامه خود ثبت نموده بود و در اين فصل توانسته است در ديدار مقابل تيم هاى ديپورتيو لاكرونيا، الچه و اتلتيكو بيلبائو آمار خود در اين خصوص را به عدد بيست و دو برساند.

كريس رونالدو پرتغالى همچنين در شش بازى از رقابت هاى اين فصل لاليگا موفق به ثمر رساند سيزده گل و رسيدن به آمار  شگفت آور و فرازمينى 2.17 گل در هر بازى شده است تا موفق ترين شروع فصل را در دوران فوتبال خود تجربه نمايد. ليونل مسى بزرگترين رقيب كريس رونالدو در همين مدت ميانگين 0.86 گل در هر بازى را از خود بر جاى گذاشته است تا هنوز با آمار خود در دو فصل گذشته فاصله داشته باشد.

بعد از درخشش كريس رونالدو روزنامه هاى اسپانيايى نيز به تمجيد از عملكرداين ابر ستاره پرتغالى پرداخته اند، روزنامه As در اين رابطه نوشته است:"مادامى كه رئال مادريد از حضور رونالدو در خط حمله خود بهره مى برد، بحث هاى تاكتيكى در خصوص اين تيم غير ضرورى مى باشد."،‌ روزنامه Marca نيز از عملكرد رونالدو، بيل و بنزما تعريف نموده و با استعاره از BBC بنگاه سخن پراكنى بريتانيا با درج جمله “BBC in High Definition” از عملكرد مثلث جادويى رئال مادريد تمجيد و تقدير نموده است.

ميانگين آمار گل زنى كريس رونالدو در حالى به عدد 2.17 رسيده است كه هيچ يك از برترين گل زنان بوندسليگا در فصول گذشته حتى نتوانسته اند ميانگين آمار گل زنى خود در هر بازى را به  0.9 برسانند. كريس رونالدو و ليونل مسى اما در شش فصل از ده فصل اخير آمارى بيش از يك گل در هر بازى داشته اند و در چهار فصل ديگر نيز آمار آنها در اين زمينه بين 0.9 تا 1 بوده است.

اما در حقيقت رمز و راز موفقيت كريس رونالدو و ليونل مسى اين دو ابر ستاره فوتبال دنيا در امر گل زنى چه مى تواند باشد؟ هر دوى اين بازيكنان از قابليت هاى خارق العاده اى برخوردار هستند و بى شك از بهترين هاى نسل خود به حساب مى آيند و كسى نمى تواند در كيفيت و سطح بازى آنها ترديدى وارد نمايد. كريس رونالدو ورزشكار فوق العاده اى است كه توانسته  تركيب قدرت و تكنيك را در خود به كمال برساند. البته هم تيمى هاى اين دو ستاره نيز كاملا در خدمت آنها بوده و همواره با پاس هاى دقيق خود به بالا رفتن آمار گل زنى آنها كمك كرده اند، ادعايى كه در بازى با بيلبائو و صحنه هاى گل كريس رونالدو نيز كاملا مشخص بود.

اما چنين آمار بالايى در امر گل زنى را مى توان به ساختار لاليگا مربوط دانست؟ به ادعاي برخى از كارشناسان شايد تيم هايى همانند الچه، كوردوبا و حتى لاكرونيا با شرايطى كه دارند هرگز نمى توانستند در ليگ برتر جزيره و يا حتي بوندسليگا حضور يابند. برد رئال مادريد با نتايج 8:2 مقابل لاكرونيا، 5:1 مقابل الچه و 5:0 مقابل بيلبائو در حقيقت به فستيوال گل هاى رونالدو تبديل شده است،‌چون وى ده گل از سيزده گل خود را در اين سه مسابقه به ثمر رسانده است.البته در پاسخ به ادعاهاى منتقدين گل زنى كريس رونالدو در لاليگا و نسبت دادن آن به ضعف ساختارى اين ليگ مى توان به گل زنى كريس رونالدو در ليگ قهرمانان اروپاى فصل گذشته و شكستن ركورد تعداد گل هاى زده شده در يك فصل از اين رقابت ها توسط او اشاره نمود.

يكى از مشكلات لاليگا شايد در اين نكته نهفته باشد كه در سايه رئال مادريد و بارسلونا به ندرت تيم ديگرى اجازه رشد داشته باشد. براى مثال رئال مادريد و بارسلونا خود به تنهايى بيش از پنجاه درصد از حق پخش تلويزيونى اين بازى ها را به خود اختصاص داده اند در حالى كه در بوندسليگا به تيم هاى اول و دوم بر اساس يك ارزش گذارى پنج ساله تنها يك هشتم از كل حق پخش تلويزيونى رقابت ها تعلق مى گيرد.

در روزهاى اخير شايعاتى مبنى بر تلاش باشگاه منچستريونايتد براى بازگرداندن كريس رونالدو در مطبوعات اروپايى منتشر شده بود، بر طبق اين اخبار شياطين سرخ حاضر به ارائه پيشنهادى 185 ميليون يورويى براى جذب مجدد كريس رونالدو شده اند،‌ اگر چنين اخبارى به حقيقت بپيوندند، تجربه و مشاهده آمار گل زنى كريس رونالدو در ليگى به غير از لاليگا هيجان انگيز خواهد بود، چون وى در دوره اول حضور خود در جمع شياطين سرخ در 196 بازى ليگ برتر جزيره موفق به ثمر رساندن 86 گل و بر جاى گذاشتن آمار 0.43 گل در هر بازى شده بود. كه يك ميانگين معقول و زمينى به حساب مى آيد.

 

http://www.axgig.com/images/02320804564183932690.jpg

 




نویسنده : علی
چهارشنبه شانزدهم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

سه تفنگدار رئالی در لیست پرتغال...!

 

سه رئالی همیشگی در لیست مربی جدید تیم ملی پرتغال یعنی فرناندو سانتوس قرار گرفتند.

لیست پرتغال بدین شرح است : پاتریسیو، آنتونی لوپس، بتو، برونو آلوس، سدریک، الیسو، کوئنت رائو، پینتو، خونته، په په ، ریکاردو کاروالیو، آنتونس، آدرین، آندره گومس، موتینیو، ژوائو ماریو، تیاگو، ویلیام کاروالیو، ویرینیا، رونالدو، دنی ، ادر ، نانی، کوارشما

 

 




نویسنده : علی
جمعه یازدهم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال خواهد شد

 

فدراسیون فوتبال پرتغال جانشین پائولو بنتو را پیدا کرده است.

رسانه های پرتغال [A BOLA] گزارش داده اند که فدراسیون فوتبال این کشور با فرناندو سانتوس سرمربی سابق تیم ملی یونان برای جانشینی پائولو بنتو به توافق رسیده است. بنتو پس از کسب نتایج ضعیف در جام جهانی و شروعی ناامید کننده در مقدماتی یورو 2016 از سمتش استعفا داد.

گفته می شود که مراسم معارفه سانتوس به صورت رسمی در 2 روز آینده برگزار می شود و او کادر فنی جدیدی را برای هدایت تیم ملی در نظر گرفته است. سانتوس به دلیل توهین به مقامات فیفا پس از بازی مقابل کاستاریکا از 8 بازی محروم شده است و او در صورت برعهده گرفتن سکان تیم ملی پرتغال در 8 بازی آینده نمی تواند روی نیمکت بنشیند.

 

http://www.axgig.com/images/41863878512323610423.jpg

 




نویسنده : علی
سه شنبه یکم مهر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

 مانچینی: به خاطر رونالدو، دوست دارم سرمربی پرتغال شوم ؛او استثنایست!

 

بعد از شکست 1-0 پرتغال مقابل آلبانی در اولین دیدار این تیم در مرحله مقدماتی یورو 2016، پائولو بنتو از هدایت پرتغال استعفا داد و اکنون فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال گزینه مناسبی برای اوست.

 روبرتو مانچینی، سرمربی سابق منچسترسیتی، تایید کرد که شانس کار کردن با کریس رونالدو، قبول هدایت تیم ملی پرتغال را برای او جذاب کرده است.

بعد از شکست 1-0 پرتغال مقابل آلبانی در اولین دیدار این تیم در مرحله مقدماتی یورو 2016، پائولو بنتو از هدایت پرتغال استعفا داد و اکنون فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال گزینه مناسبی برای اوست. این در حالی است که روبرتو مانچینی بعد از جدایی از گالاتاسرای، در حال حاضر بدون تیم است و اکنون تایید کرد که دورنمای کار با رونالدو، حضور روی نیمکت سلسائو را برایش جذاب کرده است.

او در گفتگو با نشریه رکورد، در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر حضور رونالدو دوست دارد سرمربی پرتغال شود، گفت:" مهمتر از همه، هدایت تیمی مانند دلپذیر است. اما واضح است که کریس رونالدو یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و حضورش در هر تیمی فوق العاده است. او در هر دیدار، موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد می کند. او یک بازیکن استثنایی است و هر مربی ای دوست دارد با او کار کند."

مانچو همچنین در مورد مقایسه مسی و رونالدو، گفت:" کدام بهتر هستند؟ سوال جالبی است. زمانی که من بازی می کردم هم چنین سوالی مطرح بود. همه می پرسیدند پلاتینی بهتر است یا مارادونا.  مسی و رونالدو دو سوپراستار فوق العاده هستند. برای من بسیار جالب است که بازی های آنها را از نزدیک دیده ام. در دوران حرفه ای من، بازیکنان فوق العاده ای مانند مارادونا، پلاتینی و مارکو فن باستن بازی می کردند. در این سطح مقایسه بین بازیکنان دشوار است."

 

http://www.axgig.com/images/36968396815666791576.jpg

 




نویسنده : علی
دوشنبه بیست و چهارم شهریور 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

پرتغال 0 - 1 آلبانی؛ پرتغال هم بدون رونالدو باخت؛ برگرد اسطوره...!

 

از ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران، دو تیم پرتغال و آلبانی، در نخستین دیدار مرحله مقدماتی یورو 2016 به مصاف هم رفتند که در پایان، با شکست 1-0 تیم میزبان همراه شد.

شاگردان پائولو بنتو بعد از یک جام جهانی ناموفق و حذف در دور گروهی رقابت ها، برای اولین بار در دیدار مقدماتی یورو 2016 از گروه I به مصاف آلبانی رفتند و در حالیکه حتی با توجه به غیبت کریستیانو رونالدو، کاپیتان و ستاره اصلی تیم، انتظار هر نتیجه ای به غیر از شکست می رفت، شاگردان این مربی دست به خلق شاهکاری دیگر در مقابل تیم رده 70 (رنکینگ فیفا) زدند تا شروعی ناامید کننده داشته باشند.

 

در دیگر دیدار این گروه که امشب برگزار شد نیز تیم دانمارک موفق شد با نتیجه 2-1 از سد ارمنستان بگذرد.


شرح گل:

دقیقه 52 (0-1): ارسال بلند و کات دار توپ از سمت راست به داخل محوطه پرتغال، با ضربه سرکش بکیم بالاژ با روی پای راست همراه شد تا روی پاتریشیو گلی زیبا دریافت کند.

 

http://www.axgig.com/images/06452932921479288118.jpg

 




نویسنده : علی
دوشنبه هفدهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

مدل موهای رونالدو از 2002 تا کنون

 

مطلب زیر گزارشی تصویری از تعییرات مدل موی کریس رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید از سال 2002 تا اکنون است.

 

 

http://www.axgig.com/images/97044380953704206131.jpg

 

بقیه عکس ها در ادامه مطلب...

 




ادامه مطلب ...

نویسنده : علی
یکشنبه شانزدهم شهریور 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

مقدماتی یورو 2016؛ پیش بازی: پرتغال - آلبانی: اولین قدم سلسائوی اروپا در غیاب کاپیتان رونالدو

 

زمان و مکان بازی:
یکشنبه 16 شهریور 93، ساعت 23:15
ورزشگاه مونیچیپال دی آویرو
ترکیب احتمالی پرتغال:

آخرین اخبار از این دیدار:
- کریستیانو رونالدو فوق ستاره تیم ملی پرتغال به علت مصدومیت در اردوی تیمش حضور ندارد و در این دیدارغایب است.
- نانی بازیکن پرتغال دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته است و به این دیدار می رسد.
- فابیو کوئنترانو بعد از مصدومیت در بازی برابر آلمان دوباره به تیم ملی برگشته است و در این دیدار حاضر است.
پنج دیدار اخیر این دو تیم:

تقابل های اخیر دو تیم:

 




نویسنده : یگانه
یکشنبه شانزدهم شهریور 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

موتینیو:رونالدو در هر بازی یک ضرورت است؛ بازیکن بی نظیری است

 

موتینیو به ستایش از رونالدو پرداخت و ستاره رئال را مورد تجلیل قرار داد.

وی گفت : رونالدو در هر بازی یک ضرورت است. چه برای تیم باشگاهی و چه تیم ملیش . بازیکن بی نظیری است اما بدون او باید تیم متحدی بسازیم و نتیجه بگیریم.

 

http://www.axgig.com/images/61324312147329199253.jpg

 




نویسنده : علی
شنبه پانزدهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو:واقعا خوشحال هستم ؛ باید از هم تیمی هایم تشکر کنم؛ از خانواده و دوستانم!

 

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، به عنوان بهترین بازیکن فصل 14-2013 اروپا معرفی شد.

ستاره پرتغالی رئال در رقاب های فصل قبل چمپیونزلیگ، در 11 دیدار، 17 گل به ثمر رساند و کمک کرد تا رئال برای دهمین بار قهرمان اروپا شود. او همچنین در قهرمانی های رئال در کوپا دل ری و سوپرکاپ اروپا نیز بسیار تاثیرگذار بود.

هرچند رئال نتوانست در لالیگا به مقامی بهتر از سومی برسد اما رونالدو در 30 دیدار، 31 گل به ثمر رساند تا به این ترتیب، بتواند جلوتر از مانوئل نویر و آرین روبن، ستاره های بایرن مونیخ، عنوان بهترین بازیکن اروپا را از آن خود کند.

رونالدو بعد از کسب این عنوان، گفت:" واقعا خوشحال هستم. باید از هم تیمی هایم تشکر کنم؛ از خانواده و دوستانم. این جایزه را در موزه ام نداشتم و حالا این را به آنجا خواهم برد."

 

http://www.axgig.com/images/97044380953704206131.jpg

 




نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

جایزه بهترین بازیکن فصل گذشته Goal.com به کریستیانو رونالدو رسید: بدون حمایت مادریدی ها این جایزه را کسب نمی کردم

 

به گزارش Goal بین الملل، بعد از رای گیری بین 600 خبرنگار ورزشی از 35 کشور مختلف در سرتاسر دنیا، کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته انتخاب شد.

 

شماره 7 کهکشانی ها در این فصل به دو عنوان قهرمانی در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا دست یافت. او موفق شد در چمپیونزلیگ امسال 17 گل به ثمر برساند و علاوه بر داشتن نقشی مهم در قهرمانی تیمش، رکورد بیشترین گل زده در یک فصل از این تورنومنت را به نام خود ثبت کند. در رقابت های داخلی نیز کریستیانو رونالدو خوش درخشید و توانست با به ثمر رساندن 31 گل در لالیگا، به طور مشترک با لوئیس سوارز کفش طلای فصل گذشته اروپا را کسب کند.

البته پیش از این رونالدو باز هم در این فصل به عنوانی فردی دست پیدا کرد و آن توپ طلای 2013 بود. او موفق شد با پشت سر گذاشتن لیونل مسی و فرانک ریبری برای دومین بار به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شود.

رونالدو پس از دریافت جایزه Goal.com گفت: "این افتخار بزرگی برای من است که به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شدم. پیش از هر جایزه فردی من همیشه به این اعتقاد داشته ام که این هم تیمی ها و طرفداران هستند که باعث می شوند شما یک بازیکن بهتر شوید. من از شما صمیمانه سپاسگزارم. من مطمئنم که کسب این جایزه بدون حمایت مادریدی ها امکان پذیر نبود."

لازم به ذکر است در این نظرسنجی بعد از کریستیانو رونالدو، آرین روبن در رده دوم و لیونل مسی در رتبه سوم قرار گرفت. بعد از آن ها فیلیپ لام، توماس مولر، جیمز رودریگز، لوئیس سوارز، تیبوت کورتوا، آرتور ویدال و سرجیو راموس نیز در رده های چهارم تا دهم قرار گرفتند.

 

http://www.axgig.com/images/10979374228555008114.jpg

 




نویسنده : علی
سه شنبه هفتم مرداد 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

کریستیانو رکورد دار شوت در جام جهانی

 

کریستیانو رونالدو با میانگین ۷٫۳ شوت به چارچوب در هر بازی از این حیث در جام جهانی رکورد دار شد.

در حقیقت این بازیکن میانگینی بالاتر از هر بازیکن دیگری در جام جهانی را داشت. بنزما با شش شوت در هر بازی در رده بعدی است

 

http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1401790097631.jpg




نویسنده : علی
پنجشنبه دوازدهم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

ریکاردو کوارشما: دلیل ناکامی پرتغال در جام جهانی، فشار و تمرکز بیش از حد روی رونالدو بود

 

شاگردان پائولو بنتو بعد از شکست سنگین 4-0 مقابل آلمان، تساوی 2-2 مقابل آمریکا و پیروزی 2-1 مقابل غنا در نهایت با تفاضل گل کمتر نسبت به ایالات متحده، در همان دور گروهی از جام جهانی وداع کردند.
ستاره تیم رئال مادرید علیرغم مصدومیتی که داشت، تحت فشار شدیدی بود تا تیم خود را به مراحل بالاتر برساند، اما او اغلب در دیدارهای پرتغال چهره ای ناامید داشت و در نهایت تنها یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرد.
اما کوارشما که با وجود عملکردی خیره کننده در فصل گذشته به همراه پورتو از لیست 23 نفره بنتو خط خورد، تأکید کرد که مردم پرتغال انتظار بیش از حدی از کریستیانو رونالدو داشتند، در حالیکه عملکرد سایر اعضای تیم چندان خوب نبود.
او به TVI گفت: "ما نمی توانیم تمام فشار ها را روی دوش کریستیانو قرار دهیم – او به تنهایی بازی نمی کند. فکر می کنم ما پرتغالی ها فشار بیش از حدی به او وارد کردیم. تیم تنها در کریستیانو خلاصه نمی شود. هیچ بازیکنی در دنیا بدون داشتن هم تیمی هایی در پشت خود، نمی تواند سرنوشت یک بازی را رقم بزند.
فکر می کنم دلیل اینکه پرتغال در جام جهانی موفق نشد، این بود که بیش از حد روی تنها یک بازیکن فشار وارد کردند. من همچنین فکر می کنم یکی دیگر از دلایل ناکامی ما، این بود که سایر بازیکنان تیم شاید از اینکه همه در مورد یک بازیکن صحبت می کنند نه کل تیم، احساس راحتی نداشتند."
کوارشما در پاسخ به این سؤال که تأثیر مصدومیت ها و محرومیت په په در جام جهانی برزیل چه بود، گفت: "می توانم صحبت های زیادی در این مورد داشته باشم اما نه اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن است و نه من فرد مناسبی برای اظهار نظر در این مورد. من این را به منتقدان می سپارم. فکر می کنم همه دیدند که چه اتفاقاتی برای تیم ملی رخ داد."

 

http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1403095704437.jpg

 




نویسنده : یگانه
پنجشنبه دوازدهم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

رونالدو یک اسطوره ملی...

 

 نا‌امید و ناراحت از جام جهانی، حال درونی رونالدوست و از لحاظ جسمانی نیز اوضاع خوب نیست. در زانویش همچنان احساس درد دارد. برزیل برای رونالدو، یادآور خاطرات خوبی نخواهد بود. او به زودی تعطیلات را شروع خواهد کرد.

شماره ی 7 پرتغال، با انگیزه و جاه طلبی جام را شروع کرد ولی با وجود شکست، همچنان با سری بالا و با افتخار جام را ترک می‌کند.پس از دیدار مقابل غنا و حذف از جام، او بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. در چهار صحنه موفق نشد دروازه بان حریف را شکست دهد، از کسب این عنوان تشکر کرد و سریعا ادامه ی صحبت را به سرمربی اش پاس داد. فرصت برای صحبت کردن وجود داشت ولی او از این کار سر باز زد.

درد در زانویش، باعث شد تا در نیمه ی دوم نتواند خوب کار کند.در راه رختکن، یک روزنامه نگار از او سوال کرد که اوضاع زانویش چطور است. پاسخ او جالب بود: "مانند ابتدای جام".

او ریسک بزرگی کرد که در جام شرکت کرد و در هر سه بازی تیمش فیکس بود.تاریخ مشخصی برای بازگشتش وجود نداردرئال از شروع تعطیلات برای رونالدو خوشحال خواهد بود. آنها موفق نبودند در بازی‌های پایانی، او را کاملا بهبود ببخشند و او با مصدومیت وارد جام جهانی شد.

دکتر رئال مادرید و پرتغال هر دو به بازگشت او مطمئن هستند. آنتونیو گاسپار معتقد است که استراحت می‌تواند او را به 100% توانش بازگرداند. پس از بازگشت به مادرید، او باید تمرینات آب درمانی و همچنین باشگاهش را به آرامی شروع کند.

رونالدو برای حضور در جام جهانی ریسک بزرگی انجام داد، درست مثل فینال لیگ قهرمانان و یکی از بازی‌های لیگ رئال که برای حفظ شانس قهرمانی در آنها جنگید. او با زانویی مصدوم در جام جنگید و عملکرد بدی هم نداشت. حالا او را برای فصل 15-2014 آماده می‌کنند و برزیل، یک خاطره ی بد در ذهن او خواهد ماند.

 

https://s.yimg.com/sr/img/1/8157c7bf-e08a-38d9-8474-6bb8b76c0f7a

 




نویسنده : علی
شنبه هفتم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

رکوردی جدید برای بهترین بازیکن جهان؛ گلزنی کریستیانو در شش دوره تورنمنت های ملی بزرگ

 

کریستیانو رونالدو تبدیل به سومین بازیکنی شد که در شش دوره پیاپی یورو یا جام جهانی گلزنی می کند.

در حقیقت با گلزنی به غنا ، او پس از کلینزمن و کلوسه تبدیل به سومین بازیکن تاریخ شد که صحب این رکورد می شود. او در سه دوره قبلی یورو و سه دوره قبلی جام جهانی گل زده است.

 

http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1403095703215.jpg

 




نویسنده : علی
جمعه ششم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

رونالدو:با سری بالا حذف می‌شوی ؛ تمام تلاشمان را کردیم ولی کافی نبود

 

کریستیانو رونالدو، کاپیتان پرتغال پس عدم موفقیت تیمش برای صعود از گروه، گفت که آنها تمام تلاششان را کردند ولی کافی نبوده است

سلسائو موفق شد با گلزنی رونالدو 2-1 غنا را شکست دهد ولی تفاضل گل با آمریکا باعث شد تا شاگردان کلینزمن به دور بعد صعود کنند.

او  گفت: " بازی خوبی بود. به پیروزی نیاز داشتیم و البته به آن دست پیدا کردیم. موقعیت‌های فراوانی خلق کردیم ولی موفق نشدیم کار را تمام کنیم. باید 3 گل می‌زدیم و نتیجه ی بازی آلمان هم مهم بود. موفق به این کار نشدیم."

پرتغال در جام جهانی 2010 عملکرد خوبی  و توسط اسپانیا حذف شد.

رونالدو ادامه داد: " ما تمام تلاشمان را کردیم ولی چیزی که دیدیم، بیشترین حد تلاش ما بود.اگر بر اساس تعداد موقعیت‌ها قضاوت کنیم، شایسته ی پیروزی پر گل تری بودیم. با سری بالا حذف می‌شویم. تمام تلاشمان را کردیم ولی کافی نبود."

 

http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1403095704086.jpg

 




نویسنده : علی
جمعه ششم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

کریس رونالدو بهترین بازیکن دیدار پرتغال و غنا

 

کریس رونالدو به عنوان بهترین بازیکن دیدار پرتغال و غنا انتخاب شد.

رونالدو در جریان پیروزی 2-1 پرتغال در مقابل غنا، 90 دقیقه بازی کرد، 37 پاس داد، 9 شوت زد و گل برتری پرتغال را نیز به ثمر رساند.

 

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user38503/news/thumbnail/2386844_big-lnd.jpg

 




نویسنده : علی
جمعه ششم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

پرتغال 2 - 1 غنا؛ بردی تلخ برای یاران رونالدو؛ تفاضل گل کار دست پرتغال داد؛خداحافظ برزیل...

 

دقیقه 5: کریستیانو رونالدو از سمت راست حرکتی را آغاز کرد و درحالیکه به نظر می رسید توپ را ارسال کند، ضربه خود را به شکل مستقیم روانه دروازه غنا کرد که توپ با بد شانسی به تیر افقی برخورد کرد و به زمین برگشت.

دقیقه 10: خطای بازیکن غنا به روی موتینیو، پشت محوطه یک ضربه ایستگاهی نصیب پرتغال کرد که ضربه ایستگاهی زیبای رونالدو با واکنش دائودا راهی کرنر شد.

دقیقه 18: ارسال عالی ژائو پریرا به روی دروازه با ضربه سر دیدنی رونالدو همراه شد اما باز هم دائودا با واکنشی خوب مانع از گلزنی رونالدو شد.

دقیقه 19: بلافاصله در سمت دیگر جیان آساموا داخل محوطه پرتغال صاحب موقعیت شد اما ضربه پای چپ این بازیکن را بتو با واکنشی عالی دفع کرد تا دروازه سلسائو باز نشود.

دقیقه 22: ارسال ضربه آزاد توسط کوادوو آساموا از سمت راست به روی دروازه پرتغال با ضربه سر جیان آساموا همراه شد که توپ به راحتی در اختیار بتو قرار گرفت.

دقیقه 30: پرتغالی ها بالاخره به گل اول مسابقه دست پیدا کردند؛ موتینیو به زیبایی توپ را به سمت چپ و به میگل ولوسو رساند تا ارسال زمینی او به دهانه دروازه با اشتباه بویه همراه شود و توپ به گوشه دروازه این تیم راه پیدا کند.

 

دقیقه 32: کریستیانو رونالدو باز هم پشت محوطه غنا صاحب توپ شد و بعد از جا گذاشتن یک بازیکن ضربه خود را به سمت دروازه حریف شلیک کرد اما باز هم دائودا شوت او را برگشت داد.

دقیقه 34: پاس به بیرون نانی در سمت چپ به روبن آموریم رسید اما شوت زمینی این بازیکن به دیوار کناری دروازه غنا برخورد کرد.

دقیقه 40: آتسو از سمت راست ژائو پریرا را جا گذاشت و برای خود موقعیت شوت زنی ایجاد کرد اما ضربه کات دار این بازیکن از کنار دروازه راهی اوت شد.

در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و نیمه نخست بدون وقت تلف شده با سوت داور بحرینی به پایان رسید.

نــــیمه دوم؛

دقیقه 50: شوت پای راست آساموا جیان به شکلی خطرناک به کنار دروازه بتو برخورد کرد.

دقیقه 56: خطای واریس به روی په په باعث شد تا دومین کارت زرد مسابقه هم نصیب غنایی ها شود.

دقیقه 57: غنا به گل تساوی دست پیدا کرد؛ ارسال فوق العاده کوادوو آساموا به روی دروازه با ضربه سر آساموا جیان وارد دروازه بتو شد تا کار برای شاگردان بنتو سخت تر شود.

 

دقیقه 60: ارسال عالی جیان به روی دروازه با ضربه سر خطرناک واریس که یارگیری نشده بود به بیرون رفت.

دقیقه 61: پائولو بنتو، ژائو پریرا را از بازی خارج کرد و سیلوستره وارلا را به عنوان اولین تعویض به میدان فرستاد.

دقیقه 69: شوت از راه دور وارلا از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت و بلافاصله ادر که بازی فوق العاده ضعیفی ارائه کرده بود جای خود را به ویرینیا داد.

دقیقه 71: غنا هم اولین تعویض خود را انجام داد و جردن آیو به جای واریس وارد میدان شد.

دقیقه 73: کریستیانو رونالدو از سمت چپ فرار خود را به سمت دروازه غنا آغاز کرد اما داخل محوطه این تیم با تنه مدافع حریف نقش زمین شد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت و تنها یک کرنر نصیب دریانوردان شد.

دقیقه 80: بالاخره پای کریستیانو رونالدو به گلزنی در جام جهانی باز شد؛ ارسال پای چپ نانی با دفع ناقص مدافع و دروازه بان غنا همراه شد تا توپ مقابل رونالدو بیفتد و او هم با روی پای چپ توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

دقیقه 82: دائودا باز هم فرصتی عالی را از کریستیانو رونالدو گرفت؛ همکاری خوب رونالدو و ویرینیا در داخل محوطه غنا رونالدو را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن با واکنش دروازه بان برگشت داده شد و در ادامه توپ را به کرنر فرستادند.

دقیقه 88: بتو به خاطر شیرجه ای که روی یکی از توپ ها رفته بود دچار مصدومیت شد و سرانجام جای خود را به ادواردو داد.

دقیقه 1+90: ارسال نانی از سمت راست با اشاره پای چپ رونالدو به شکلی فوق العاده خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 2+90: پاس پشت دفاع عالی برای رونالدو این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد اما او تحت فشار مدافعان حریف ضربه اش را زد که باز هم دائودا به خوبی مانع از گلزنی دوباره او شد.

دقیقه 4+90: خطای موتینیو به روی جیان، پشت محوطه این تیم باعث ایجاد درگیری میان دو بازیکن شد و در نهایت ضربه ایستگاهی این بازیکن با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در نهایت پرتغالی ها علیرغم پیروزی در این مسابقه با 4 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به آمریکا از گردونه رقابت ها کنار رفتند تا یک نام بزرگ دیگر به جمع حذف شدگان جام اضافه شود.

 

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2014/06/26/album/1403796654_826992_1403804838_album_grande.jpg

 




نویسنده : علی
پنجشنبه پنجم تیر 1393


موضوع: اخبار رونالدو در پرتغال

پرتغال-غنا: همه نگاه جهان به ساق های فرشته پرتغال cr7...

 

 

زمان و مکان بازی:

ورزشگاه نشنال دِ برازیلیا شهر برازیلیا

5 تیرماه 93 ، ساعت20:30

 

آخرین اخبار دو تیم پیش از مسابقه:

 

 هلدر پوستیگا و هوگو آلمیدا به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد غایب هستند و ادر بازیکن فیکس خواهد بود.

 

ممکن است کاروالیو با نمایش خوبی که داشته است در این دیدار جایگزین میرلس یا ولوسو شود.

 

سولی مونتاری بازیکن غنا به دلیل دو اخطاره بودن در این دیدار غایب است.

 

جردن آیه به احتمال فراوان در این دیدار به جای ستاره مطرح تیم یعنی پرنس بواتنگ بازی می کند.

 

http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1403095700843.jpg

 




نویسنده : علی
پنجشنبه پنجم تیر 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات