هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
برای فروش...! سه شنبه چهارم شهریور 1393
کنفرانس خبری چیچاریتو: هر بازیکنی شانس بازی برای رئال مادرید را به دست نمی آورد؛ به چنین انتقالی نیا سه شنبه یازدهم شهریور 1393
چیچاریتو در لباس رئال مادرید سه شنبه یازدهم شهریور 1393
رونالدو: پسرم از کلاه ایمنی ترسید! سه شنبه یازدهم شهریور 1393
کریستیانو رونالدو در کنار جنسون باتن، قهرمان فرمول یک جهان سه شنبه یازدهم شهریور 1393
خاویر هرناندز چهارمین مکزیکی تاریخ رئال مادرید سه شنبه یازدهم شهریور 1393
رسمی: خاویر هرناندز به رئال مادرید پیوست سه شنبه یازدهم شهریور 1393
راموس: باید روی ضربات آزاد بهتر شویم؛ آسان‌ترین کار انتقاد از مدافعان است سه شنبه یازدهم شهریور 1393
امیلیو بوتراگوئنو: کاسیاس مقصر نبود؛ باید ارسال‌ها را آنالیز کنیم سه شنبه یازدهم شهریور 1393
کریستیانو رونالدو: در مدت یک هفته 100 درصد آمادگی خود را بازخواهم یافت سه شنبه یازدهم شهریور 1393
ایکر کاسیاس: پیراهن مهمی را به تن می کنیم و اینگونه نمی توان الگوی مناسبی بود دوشنبه دهم شهریور 1393
آنچلوتی: چیزی باید تغییر کند و خواهد کرد دوشنبه دهم شهریور 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: پسرم از کلاه ایمنی ترسید!

 

 
نویسنده : یگانه
سه شنبه یازدهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو در کنار جنسون باتن، قهرمان فرمول یک جهان

 

مرد سال فوتبال جهان صبح امروز با جنسون باتن قهرمان فرمول یک جهان در سال 2009 دیدار کرد.

 

 
نویسنده : یگانه
سه شنبه یازدهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: در مدت یک هفته 100 درصد آمادگی خود را بازخواهم یافت

 

- در سراسر کورس، نشستن در کنار یک راننده فرمول 1، باید احساس جدیدی برای شما بوده باشد؟
این متفاوت است. سر پیچ ها آدرنالینی که آزاد می شود خیلی زیاد و باورنکردنی است، اما احساسی که پس از گل زدن به شما دست می دهد، متفاوت است. من از تمام چیزهای خوب لذت می برم و لحظات فوق العاده ای با باتن داشتم.
- چه احساسی دارید؟
خوبم و در حال ریکاوری هستم. من هر روز تحت مداوا قرار می گیرم و از روز گذشته بار دیگر دویدن را آغاز کرده ام. حالم خوب است و واقعاً خوشحالم. من در مسیر درستی برای بهبودی قرار دارم.
- چرا تصمیم گرفتید که استراحت کنید؟
این بحث توقف کردن نیست. من نتوانستم پیش فصلی که می خواهم را داشته باشم. شاید این مشکلات جزئی، نتیجه نداشتن یک پیش فصل کامل می باشد. چنین اتفاقاتی رخ می دهد. وقتی در دیدار مقابل سویا بازی را شروع کردم، وضعیت خوبی داشتم اما بعد از آن کمی به مشکل برخوردم - چیز جدی نیست. در مدت یک هفته 100 درصد آمادگی خود را بازخواهم یافت.
- در مورد خرید جدید باشگاه، چیچاریتو چه فکر می کنید؟
او بازیکن دیگری است که می تواند به تیم کمک کند. من برای او یک هماهنگی خوب و سریع را آرزو می کنم، او می تواند خیلی به ما کمک کند و امیدوارم که همه چیز به بهترین نحو ممکن برای او پیش برود. همه ما از داشتن او خیلی خوشحال هستیم.
- آیا از شکست یکشنبه شب متعجب شدید؟
البته که تعجب کردم، این یک بازی عجیب بود. ما در حال پیروزی بودیم و تیم بعد از 15 دقیقه 2-0 پیش افتاده بود. بعد از آن، همه چیز عوض شد. این برای ما یک درس بود که نمی توانیم چیزی را تضمین شده بدانیم - حتی وقتی که 2-0 پیش هستید. ما تا سوت پایان بازی باید بجنگیم و ما این کار را نکردیم. ما هزینه بالایی پرداختیم، چهار گل دریافت کردیم و بی کفایت عمل کردیم. امیدوارم که از این بازی درس بگیریم.
- دی ماریا و ژابی آلونسو جدا شده اند و کروس و هامس آمده اند... آیا این به معنی تغییر سبک برای رئال مادرید است؟
سبک تغییر خواهد کرد. آنها بازیکنان متفاوتی هستند و این می تواند یک تغییر برای بهتر شدن یا بدتر شدن باشد. امیدوارم یک تغییر برای بهتر شدن باشد. هر دوی آنها بازیکنان سطح بالایی هستند و من انتظار دارم که خیلی سریع هماهنگ شوند و برای پیروزی به تیم کمک کنند. بدیهی است که دی ماریا و ژابی هم بازیکنان بسیار مهمی برای ما بودند اما حالا بازیکنان دیگری داریم و باید با داشته هایمان کنار بیاییم. مطمئنم که همه چیز خوب خواهد شد و تیم در بالاترین سطح خود خواهد بود.
- حالا شما سال های زیادی در مادرید سپری کرده اید و عملاً یکی از کاپیتان های تیم محسوب می شوید. آیا شما بعد از فتح دسیما ترکیب تیم را تغییر می دادید؟
من عقاید و نظر خود را دارم اما باید مراقب باشم چرا که همیشه نمی توانم آنچه که فکر می کنم را به زبان بیاورم چون فردا چه بخواهم و چه نخواهم، تمام صحبت های من در صفحات اول روزنامه ها خواهد بود. اگر من مسئول بودم، شاید آنطور که عمل شده است، عمل نمی کردم. همه ما آزاد هستیم که عقاید خود را داشته باشیم و چیزی که فکر می کنیم را بگوییم. اگر رئیس باشگاه فکر می کند که آوردن بازیکنان جدید و صدور اجازه جدایی به برخی دیگر، برای تیم بهتر است، ما باید به آن احترام گذاشته و از تصمیم او حمایت کنیم.
- فصل تازه شروع شده است...
البته، ما تنها دو بازی از رقابت های لیگ را پشت سر گذاشته ایم و هیچ نیازی به شروع نگرانی های بی مورد وجود ندارد. ما سه یا چهار بازیکن جدید به خدمت گرفته ایم. جام جهانی نیز روی آمادگی جسمانی ما تأثیر گذار خواهد بود. بازیکنان دیرتر از حد معمول به تمرینات تیم اضافه شده اند و بسیاری از ما قادر به شرکت در تمام دیدار های پیش فصل نشده اند. شاید کار ما سخت تر از معمول باشد، اما مطمئنم که فصل خوبی پشت سر خواهیم گذاشت.
- آنچلوتی چگونه این وضعیت را مدیریت می کند؟
او تجربه زیادی دارد؛ او می داند که تیم چه نیاز هایی دارد و به چه چیز هایی نیاز ندارد. چه ما ببازیم یا نه، باید آرامش خود را حفظ کنیم. ما باید مربی را آرام بگذاریم، فصل تازه شروع شده است و ما باید سرهای خود را بالا نگه داریم و به سخت کوشی ادامه دهیم. چمپیونزلیگ در آستانه شروع شدن است اما مشخصاً ما باید پیشرفت کنیم."

 

 
نویسنده : یگانه
سه شنبه یازدهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: تنها مربی که با او دوست بودم فرگوسن بوده؛فقط به دنبال پیروزی و موفقیت هستم

 

مهاجم تیم رئال مادرید اشاره ای به رابطه اش با ژوزه مورینیو کرده و کمی هم در مورد رژیم های غذایی خود به گفتگو پرداخت.

رونالدو توضیح داد: "از بین تمام مربیانی که زیر نظرشان کار کرده ام، تنها رابطه دوستانه ام با [سر الکس] فرگوسن بوده است - نه کس دیگر... من زیر نظر پیگرینی و آنچلوتی کار کرده ام، کسانی که واقعاً خیلی خوب با آنها کنار می آیم. من به خاطر دوست یابی وارد فوتبال نشده ام و فقط به دنبال پیروزی و موفقیت هستم."

کریستیانو همچنین اذعان کرد که در طول 3 سال حضور ژوزه مورینیو در رئال مادرید، 'جو بدی' بر تیم حاکم بوده است: "در زمینه روابط شخصی و با باشگاه، لحظات پیچیده ای وجود داشت. وضعیت هایی با بازیکنان دیگر و همچنین با هواداران به وجود آمده بود."

در طول این مصاحبه، کریستیانو همچنین در مورد رژیم آماده سازی جسمانی خود و اهمیت تغذیه سالم صحبت کرد و گفت:

"من غذای سرخ شده، همبرگر، فست فود یا نوشابه ها5ی گازدار نمی خورم... خوشبختانه، من ژنتیک خوبی دارم و اساساً می توانم هرچیزی که دوست دارم بخورم. من یک ساعت زودتر به زمین تمرین می روم تا بتوانم با آسودگی و با شیوه خود در سالن ورزشی کار کنم؛ من از اولین کسانی هستم که به زمین تمرین می رسد و یکی از آخرین کسانی هستم که آنجا را ترک می کند - فقط از دیگران بپرسید. موفقیت در حفظ آمادگی جسمانی، 50 درصد از آنچه که مرا قادر به کسب موفقیت می کند را تشکیل می دهد و به همین خاطر است که باید مراقب خود باشم."

 

http://www.axgig.com/images/08406599624948329563.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه نهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: برای بهترین باشگاه دنیا بازی می کنم و این جایزه آن را تأیید می کند

 

کریستیانو رونالدو امروز بعد از اینکه به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد، به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

 ستاره پرتغالی رئال مادرید گفت: "از لحاظ تیمی یک فصل فوق العاده بود. من برای بهترین تیم دنیا بازی می کنم، بنابراین خوب است که با این جایزه آن را تأیید کنم. خیلی خوشحالم؛ این جایزه را به تمام هم تیمی هایم تقدیم می کنم، کسانی که این را ممکن ساختند، و تمام کسانی که به من باور داشتند."

کریستیانو ادامه داد: "من منتظر بودم تا ببینم که وضعیت چگونه پیش خواهد رفت، در میان کاندید ها بودم و احتمال برنده شدنم به اندازه دیگر کاندید های این جایزه بود. شما همیشه اندکی امید دارید که ممکن است برنده شوید، بنابراین من بی سر و صدا مطمئن بودم، به خصوص بعد از فصل فوق العاده ای که با رئال مادرید سپری کردم. دوست دارم از تمام هم تیمی هایم تشکر کنم – وقتی فردا به مادرید برگردم، از نزدیک نیز تشکر خواهم کرد. من از کل تیم قدردانی می کنم، چرا که بدون آنها، نمی توانستم این جایزه معتبر را پیروز شوم، جایزه ای که در میان افتخارات من وجود نداشت، پس خیلی خیلی خوشحالم."

او افزود: "برای ما تکرار موفقیت های فصل گذشته بسیار سخت خواهد بود اما من فردی هستم که از چالش ها لذت می برم، بنابراین تلاش خواهیم کرد تا تمام آن کارها را بار دیگر انجام دهیم. من دوباره تلاش خواهم کرد تا بهترین باشم، مثل همیشه که این کار را می کنم، و امیدوارم که رئال مادرید در تمام رقابت هایی که امسال در آن شرکت خواهیم کرد، به قهرمانی برسد."

در مورد قرعه کشی مرحله گروهی چمپیونزلیگ که در آن رئال مادرید با تیمهای بازل، لیورپول و لودوگورتس هم گروه شد نیز کریستیانو گفت که صعود از گروه قابل دسترس است و اظهار امیدواری کرد که رئال مادرید بتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

در پایان از رونالدو پرسیده شد که آیا او دلتنگ ژابی آلونسو خواهد شد؟ - بازیکنی که در آستانه انتقال به بایرن مونیخ می باشد: "من دلم برای همه بازیکنان خوب تنگ می شود، برای ژابی آلونسو و دی ماریا نیز اینگونه خواهد بود. وقتی بازیکنانی مثل آنها، بهترین باشگاه دنیا را ترک می کنند، همیشه مایه تأسف است اما باشگاه و رئیس بهتر از هرکس دیگری می دانند که تیم به چه چیزی نیاز دارد و آنهایی که باقی مانده اند برای فتح عناوین قهرمانی تلاش خواهند کرد."

 

http://www.axgig.com/images/46246904772521082729.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه هفتم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

تمامی افتخارات فردی و تیمی کریستیانو رونالدو در سال 2014

 

ساعاتی پیش کریستیانو رونالدو به عنوان بازیکن سال یوفا انتخاب شد تا سال رویایی خود را بیش از پیش برجسته تر کند.

 

http://www.axgig.com/images/91506479339292832036.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه هفتم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 رونالدو در حال تماشای هک کردن نامش بر روی جایزه جدیدش!

 

http://www.axgig.com/images/95610698927160907095.jpg

 

 
نویسنده : علی
جمعه هفتم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو:واقعا خوشحال هستم ؛ باید از هم تیمی هایم تشکر کنم؛ از خانواده و دوستانم!

 

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، به عنوان بهترین بازیکن فصل 14-2013 اروپا معرفی شد.

ستاره پرتغالی رئال در رقاب های فصل قبل چمپیونزلیگ، در 11 دیدار، 17 گل به ثمر رساند و کمک کرد تا رئال برای دهمین بار قهرمان اروپا شود. او همچنین در قهرمانی های رئال در کوپا دل ری و سوپرکاپ اروپا نیز بسیار تاثیرگذار بود.

هرچند رئال نتوانست در لالیگا به مقامی بهتر از سومی برسد اما رونالدو در 30 دیدار، 31 گل به ثمر رساند تا به این ترتیب، بتواند جلوتر از مانوئل نویر و آرین روبن، ستاره های بایرن مونیخ، عنوان بهترین بازیکن اروپا را از آن خود کند.

رونالدو بعد از کسب این عنوان، گفت:" واقعا خوشحال هستم. باید از هم تیمی هایم تشکر کنم؛ از خانواده و دوستانم. این جایزه را در موزه ام نداشتم و حالا این را به آنجا خواهم برد."

 

http://www.axgig.com/images/97044380953704206131.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال اروپا شد

 

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید ، پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و شکست رکورد گلزنی در این مسابقات با ۱۷ گل ، قهرمانی در کوپا و کسب چندین و چند عنوان دیگر در طول فصل گذشته، جایزه مرد سال فوتبال اروپا را که به انتخاب روزنامه نگاران کشورهای مختلف برگزار می شود را به ویترین افتخارات خود اضافه کرد.

مانوئل نویر سنگربان آلمانی بایرن مونیخ که به همراه آلمان به قهرمانی جام جهانی دست یافته بود به همراه آرین روبن هلندی از دیگر گزینه های رسیدن به این عنوان بودند.

 

 http://www.axgig.com/images/72578156190791991312.jpg

http://www.axgig.com/images/66049443877767023203.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: با مصدومیت برای رئال مادرید بازی کردم و هرگز پشیمان نیستم چون مادرید به من همه چیز داده است؛حداکثر جوایز فردی و تیمی را بدست آوردم و همه چیز مثل یک رویا است

 

کریستیانو رونالدو فوق ستاره شماره 7 رئال مادرید در گفتگویی اختصاصی با MARCA، در رابطه با فصل گذشته و شرایط فعلی و ... صحبت کرد.

اوخر فصل گذشته شما آماده نبودید. آیا بیش از حد به خود فشار آوردید و در لیسبون و جام جهانی بازی کردید؟

"بله این موضوع کاملا واضح بود. من به سختی به خودم فشار آوردم و این موضوع در سطح باشگاهی به خوبی جواب داد اما در تیم ملی و جام جهانی اوضاع کمی پیچیده شد. همیشه همه چیز طبق خواسته شما پیش نمی رود. من درس های زیادی از مصدومیتم گرفتم. با مصدومیت برای رئال مادرید بازی کردم و هرگز پشیمان نیستم چون مادرید به من همه چیز داده است و پرتغال نیز کشور مادری من است."

سال 2014 چطور بود؟ آیا بهترین سال فوتبالی شما بود؟

"شاید، اگر شما به عملکرد شش یا هفت سال اخیر من نگاه کنید، من را همیشه از لحاظ افتخارات فردی و تیمی در همین سطح ببینید. من به وضوح از امسال هیجان زده هستم چون حداکثر جوایز فردی و تیمی را بدست آوردم و همه چیز مثل یک رویا است."

آنجلوتی می گوید که تیم شما از فصل پیش بهتر شده است، آیا این طور است؟

"ما باید در پایان مسابقات ببینیم که رئال مادرید از فصل پیش بهتر شده است یا نه. شما می توانید 40 بازیکن گرانقیمت بخرید اما تیم خوبی نداشته باشید. من نمی گویم که بازیکنان جدید تیم در سطح بالایی نیستند، اما باید صبر کرد و در آخر فصل نظر داد."

بعد از 5 سال حضور در مادرید، از مقایسه مداوم با مسی خسته نشده اید یا بخشی از زندگی شما شده است؟

"بخشی از زندگی من شده است. مردم دوست دارند مقایسه کنند، مثل فرمول1. آن ها همیشه فراری و مرسدس را با هم مقایسه می کنند و این موضوع زمانی که در منچستر هم بودم وجود داشته و من می دانم که چگونه با این شرایط کنار بیایم."

صحبت هایی مبنی بر رابطه نه چندان خوب بین شما و مسی وجود دارد. آیا این موضوع درست است؟

"نه اصلا درست نیست. ما همکار هستیم و دوستانه کار خود را انجام می دهیم. همان طور که قبلا گفته شده ما رابطه ای خارج از زمین و دنیای فوتبال با هم نداریم، همانند دیگر بازیکنان دنیای فوتبال. او سعی می کند بهترین عملکرد را برای تیم باشگاهی و ملی اش داشته باشد، دقیقا همان کاری که من انجام می دهم. این یک رقابت است و ما سعی می کنیم که بهترین نمایشمان را در زمین به اجرا بگذاریم."

آیا فکر می کنید که شما و مسی در سال های آتی با خنده به این سال های گذشته نگاه می کنید؟

"امیدوارم این طور باشد. فوتبال یک بازی است. کاری که از گذشته ما انجام می داده ایم و همه دوست دارند که با لذت آن را تماشا کنند. ما باید با یک روحیه مثبت به این رقابت نگاه کنیم، چون واقعا چیز خوبی است."

 

http://www.axgig.com/images/64560532397209488517.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: من همیشه در ذهن خود فکر می کنم که بهترین هستم

 

مرد سال فوتبال جهان هرگونه رقابت شخصی با لئو مسی را رد می کند.

کریستیانو رونالدو در مصاحبه با شبکه پرتغالی TV1 در رابطه با رقابتش با لیونل مسی گفت:

"این یک رقابتی است که رسانه ها آن را به وجود آورده اند. من هیچ رقابتی با مسی ندارم و همه چیز کاملا حرفه ای پیش می رود یک رابطه طبیعی بین ما وجود دارد. شما نمی توانید همیشه با یک نفر همه را راضی کنید، این موضوع طبیعی است. من به نظر همه احترام می گذارم و هیچوقت زندگی ام را بر اساس آنچه که مردم فکر می کنند، جلو نبرده ام."

وی ادامه داد: "هیچ بهتر و بدتری وجود ندارد. هر کسی سعی می کند بهترین عملکردش را برای تیم و کشورش به نمایش بگذارد. هر دوی ما می خواهیم که بهترین باشیم. من فکر می کنم که در حرفه خودم بهترین هستم و همیشه برای رسیدن به آن کار کرده ام ولی شخص دیگری می تواند این موضوع را قبول نکند. من همیشه در ذهن خود فکر می کنم که بهتر هستم."

 

http://www.axgig.com/images/10981312230715558369.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آمار بنگاه های شرط بندی:کهکشانی ها شانس نخست قهرمانی اروپا، کریستیانو رونالدو بازیکن سال یوفا

 

طبق انتشار نتایج بنگاه های شرط بندی معتبر، تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ شانس نخست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا فصل جاری می باشند. همچنین شرط بندی ها در مورد بازیکن سال یوفا که امروز انتخاب خواهد شد، به سود شماره 7 رئال مادرید است و انتظار می رود او جلوتر از آرین روبن و مانوئل نویر به عنوان مرد سال اروپا انتخاب شود.

طبق آمار به دست آمده از وبسایت های Bet365 ،Bwin ،William Hill ،Sportium قهرمان سال گذشته یعنی رئال مادرید در کنار بایرن مونیخ که فصل گشته مغلوب مادریدی ها شد، شانس های نخست قهرمانی در رقابت های امسال می باشند. بعد از این دو تیم، آبی اناری های شهر بارسلونا در رده سوم قرار دارند و شانس سوم قهرمانی محسوب می شوند. در رده چهارم باز هم یک تیم اسپانیایی یعنی اتلتیکومادرید که در سال گذشته نائب قهرمان شد، حضور دارد. در رده پنجم نوبت به لیگ جزیره می رسد و شاگردان آقای خاص شانس پنجم قهرمانی محسوب می شوند. رتبه ششم به تیم منچستر سیتی رسیده است و بعد از آن ها تیم متمول پاریسی شانس هفتم قهرمانی را داراست.

کریستیانو رونالدو، بازیکن سال یوفا

امشب در شهر موناکو فرانسه بهترین بازیکن سال یوفا از بین رونالدو، روبن و نویر انتخاب خواهد شد و طبق پیش بینی و نتایج این بنگاه های شرط بندی کریستیانو رونالدو که رکورد آقای گلی در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا را زد و همچنین موفق به کسب کفش طلای اروپا و مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا شد، شانس اول برای کسب این عنوان می باشد.

 

http://axgig.com/images/64121808133815900145.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 کریستیانو رونالدو ماکتی از آخرین توپ طلای خود را به فلورنتینو پرز اهدا کرد

 

کریستیانو رونالدو صبح امروز در والدبیباس حرکتی زیبا انجام داد. رونالدو ماکتی از آخرین توپ طلای خود را به فلورنتینو پرز به پاس قدردانی از زحماتش، اهدا کرد.

 

http://www.axgig.com/images/67026665904542390755.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو و کفش های جدیدش

 

مرد سال فوتبال جهان که به عنوان یکی از نامزدهای بازیکن سال یوفا نیز انتخاب شده است، عکسی از خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و کفش های جدید خود با نام "Nike Mercurial Superfly" را معرفی کرد.

 

http://www.axgig.com/images/64495659111650066929.jpg

 

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو در سال 2014 ، 30 گل به ثمر رسانده است

 

به گزارش سایت رسمی رئال مادرید، گلی که رونالدو برابر کوردوبا به ثمر رساند، سی امین گل او در سال 2014 بوده است.

کریستیانو رونالدو در سال 2014 در 35 بازی به میدان رفته و 30 بار گل زنی کرده است. که 27 گل با لباس رئال مادرید و 3 گل را با پیراهن تیم ملی کشورش به ثمر رسانده است.

البته گلزنی رونالدو در این فصل در هفته اول لالیگا آغاز نشده است چرا که او در بازی سوپر کاپ اروپا نیز دو بار موفق به گل زنی شده بود. 

بهترین بازیکن جهان در سال 2013، فصل پیش را نیز با کسب پی چی چی به پایان برده است و با شروع خیره کننده در این فصل نیز امیدوار به تکرار این عنوان در پایان فصل است.

 

 
نویسنده : علی
چهارشنبه پنجم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

شمار قربانیان رونالدو در رئال مادرید به 47 رسید

 

شمار حریفانی که توسط کریستیانو رونالدو دروازه شان گشوده شده است به 47 رسید. او به جز دینامو زاگرب به همه رقبا گل زده است.

تیمهایی که از رونالدو گل خوردند : آژاکس، آلمریا، آپوئل ، بیلبائو، اتلتیکو، اوسر ، بارسلونا ، بایرن ، بتیس ، دورتموند، سلتا، کپنهاگ، کوردوبا، زسکا، دپورتیوو، الچه ، اسپانیول ، گلاتاسرای ، ختافه ، گرانادا، هرکولس ، یوونتوس، لوانته، لیون ، مالاگا، مایورکا، سیتی ، یونایتد، مارسی ، میلان، ورسیا ، اوساسونا ، پونفرادین، راسینگ، رایو ، سوسیه داد ، شالکه ، سویا ، گیخون، تنه ریف ، تاتنهام، والنسیا ، وایادولید، ویارئال ، خرز ، ساراگوسا و زوریخ.

 

http://www.axgig.com/images/68525994053149891073.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه چهارم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو مقابل کوردوبا به ۲۵۰ بازی می رسد

 

رونالدو در بازی رئال مقابل کوردوبا به رکورد ۲۵۰ بازی دست پیدا می کند.

رونالدو در ۲۴۹ بازی پیشین خود برای رئال ۲۵۴ گل در مقابل ۴۶ حریف متفاوت به ثمر رسانده است. او فردا شب می تواند در اولین تقابل با کوردوبا این تیم را نیز به جمع قربانیان خود اضافه کند. ایبار دیگر تیمی است که امسال به لالیگا اضافه شده است و تا کنون رونالدو مقابل آنها بازی نکرده است.

کریستیانو رونالدو پس از شکست در سوپرجام اسپانیا انگیزه زیادی برای بازی مقابل کوردوبا دارد. او بدون مشکل به تمرینات برگشته است و مشکل مصدومیت او کاملا رفع شده است.

رونالدو امسال امیدوار است که بتواند چهارمین کفش طلای دوران فوتبال خود را کسب کند. از سویی روز پنجشنبه تکلیف برنده جایزه بهترین بازیکن سال اروپا مشخص می شود که نویر و روبن رقبای او برای این جایزه هستند.

رونالدو در حال حاضر با ۲۵۴ گل زده چهارمین گلزن برتر تاریخ رئال است. او ۳۶ گل تا سانتیانا و ۵۳ گل تا شمار گلهای دی استفانو در رئال فاصله دارد

 

http://www.axgig.com/images/11564468458048340104.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه دوم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو و نیما بهنود، طراح مد و لباس ایرانی

 

به تازگی عکسی از حضور کریستیانو رونالدو به همراه نیما بهنود طراح مد و لباس مشهور ایرانی در رسانه های اسپانیایی منتشر شده است

 

 
نویسنده : یگانه
سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کاربران as رونالدو را بهترین بازیکن اروپا میدانند

 

کاربران آس حتم دارند که کریستیانو رونالدو جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را کسب می کند. او در نظرسنجی آس 82.72 درصد آرا را به خود اختصاص داد.

در این نظرسنجی نویر 8.01 درصد رای ها را کسب کرد و روبن نیز به 6.27 درصد آرا دست پیدا کرد.  رونالدو در مقابل این دو بازیکن در آلیانس دو گل به ثمر رسانده بود.

ریبری، اینیستا و مسی در سه دوره قبلی برنده این جایزه شده بودند. برنده در روز ششم شهریور مشخص می شود.

 

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و پنجم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: کاسیاس هنوز هم یکی از بهترن دروازه بان های جهان است ؛فصل را در مسیر درستی آغاز کردیم

 

کریستیانو رونالدو اصرار دارد که ایکر کاسیاس همچنان یکی از بهترین دروازه بان های دنیا است.

این ملی پوش اسپانیایی فصل گذشته جایگاه خود در رقابت های لالیگا را از دست داده بود، و دیگو لوپز جانشین وی شده بود. اکنون با انتقال لوپز به میلان، هنوز به نظر می رسد که فصلی سخت در انتظار دروازه بان با تجربه باشد، چرا که کیلور ناواس از لوانته به رئال مادرید پیوسته است.

 با اینحال، برنده توپ طلای 2013 هنوز به کاپیتان خود اعتماد و باور دارد. رونالدو به خبرنگاران گفت: "ایکر هرگز تلاش برای بهترین دروازه بان جهان بودن را متوقف نکرده است. او همیشه یک دروازه بان در سطح جهانی بوده است."

لوس بلانکوس فصل جدید خود را با کسب قهرمانی سوپرکاپ اروپا مقابل سویا جشن گرفت، اما گلزن پرتغالی معتقد است که این تنها آغاز راه بود.

"ما باید به حال حاضر فکر کنیم، نه آینده. اول یک هدف و پس از آن اهداف دیگر. ما فاتح سوپرکاپ اروپا شدیم و این فوق العاده است، اما ما باید به کار کردن ادامه دهیم. ما فصل را در مسیر درستی آغاز کردیم و از این بابت راضی هستیم."

 

http://axgig.com/images/43948744501819979782.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و پنجم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 نامزدهای نهایی بهترین بازیکن سال اروپا اعلام شدند

 

طبق اعلام سایت یوفا، کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به همراه آرین روبن و مانوئل نویر 3 نفر نهایی برگزیده یوفا برای انتخاب بهترین بازیکن سال این قاره هستند. سال گذشته فرانک ریبری این جایزه را تصاحب کرد.
مراسم بهترین های یوفا 28 آگوست برگزار خواهد شد.

 

 
نویسنده : یگانه
جمعه بیست و چهارم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: قطعاً برای کسب تمامی عناوین ممکن تلاش خواهیم کرد؛گرث بازیکن فوق العاده ای است و من عاشق پاس های او هستم

 

ستاره رئال مادرید، کریستیانو رونالدو باور دارد که تیم های انگلیسی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تلاش خواهند کرد.

وینگر سابق منچستریونایتد  با دو گل خود به رئال مادرید کمک کرد تا فاتح سوپرکاپ اروپا شود. وی با این دو گل پس از داشتن عملکردی بد در جام جهانی به علت مصدومیت به فرم اصلی خود بازگشت و از سوی سرآلکس فرگوسن نیز به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد. زمانی که از این بازیکن 29 ساله در رابطه با قهرمان این فصل لیگ قهرمانان اروپا پرسیده شد وی در پاسخ گفت:"امیدوارم رئال مادرید در این رقابت ها قهرمان شود. ما می توانیم بهترین تیم اروپا و جهان باشیم و به نظر من خرید های ما در این فصل از جمله، جیمز (رودریگز)، (تونی) کروس و (کیلور) ناواس کیفیت ما را افزایش داده اند. من بسیار خوشحالم که شرایط تیمی ما خوب است و قطعاً برای کسب تمامی عناوین ممکن تلاش خواهیم کرد."

منچسترسیتی، لیورپول، چلسی و آرسنال (در صورت پیروزی در برابر بشیکتاش) نمایندگان امسالِ انگلستان در لیگ قهرمانان اروپا هستند. رونالدو در این باره نیز گفت:"تیم های انگلیسی همیشه در لیگ قهرمانان حضور دارند و همیشه هم قدرتمند هستند. باید ببینیم زمانی که لیگ شروع می شود، آن ها با ستاره های خود چه خواهند کرد و چه اتفاقی رخ خواهد داد."

 رونالدو در ادامه صحبت های خود اما از گرث بیل، ستاره ولزی لوس بلانکوس تقدیر کرد و پاس زیبای او در گل اول را ستود. وی در این باره اظهار داشت:"بیل عالی بود، او فوق العاده بازی کرد. گرث قوی به نظر می رسد و سرعت بالای او باعث شده است تا به بازیکن مهمی تبدیل شود. او فصل گذشته را بسیار خوب گذراند و برای من عجیب نیست که او به این خوبی بازی کند. بیل کیفیت خود را هفته به هفته نشان می دهد و این که او همراه ما است بسیار خوب است. من بسیار خوشحالم که با او هم بازی هستم چرا که او من را درک می کند و این رابطه نیز متقابل است. گرث بازیکن فوق العاده ای است و من عاشق پاس های او هستم."

 

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و سوم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

فصل تازه، رونالدو همیشگی‌؛زنده باد سلطان فوتبال تاریخ...!

 

گذشت زمان برای کریستیانو رونالدو معنا ندارد و این بازیکن به گلزنی‌های خود ادامه می‌‌دهد.

کریستیانو رونالدو فصل خود را همانطور که به پایان رسانده بود، آغاز کرد. این ستاره پرتغالی در ورزشگاه شهر کاردیف به اندازه کافی‌ برای بردن اولین سوپر کاپ اروپایش خوب ظاهر شد. پاس گرث بیل از جناح چپ اولین گل فصل جدید را برای رونالدو به همراه داشت و گل دومش هم با پای چپ و با یک شلیک قدرتمند همراه بود.

رونالدو سرانجام کلکسیون جام‌های اروپایی خود را کامل کرد. سوپر کاپ اروپا تنها عنوانی بود که وی به همراه منچستر یونایتد و رئال مادرید نتوانسته بود به آن دست پیدا کند. زنیت روسیه در سال 2008 مانع‌ از قهرمانی یونایتد در سوپر کاپ اروپا شده بود.

 

http://www.axgig.com/images/86921164918610586260.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 کریس رونالدو شانس اول در انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا

 

فردا اسامی سه کاندید نهایی بهترین بازیکن فصل گذشته باشگاهی اروپا از سوی یوفا اعلام خواهد شد.

رونالدو - مسی و سوارس از شانس بیشتری به نسبت سایر بازیکنان برخوردارند و البته از این سه نفر، شانس رونالدو برای تصاحب این عنوان بالاتر است.

مراسم انتخاب برترین های اروپا روز 28 آگوست در موناکو و پیش از مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان برگزار خواهد شد.

علاوه بر سه بازیکن فوق، این بازیکنان نیز دارای شانس هستند : دیه گو کاستا - لام - مولر - روبن - دی ماریا و خامس رودریگس .

این چهارمین دوره ای است که به مدیریت پلاتینی برگزار می شود و در سه دوره قبلی مسی - اینیستا و ریبری به عنوان بهترین بازیکن سال باشگاهی اروپا برگزیده شده بودند.

 

http://www.axgig.com/images/68525994053149891073.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

الکس فرگوسن: کریستیانو، انتخاب بهترین بازیکن میدان را برایم آسان کرد

 

در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار شب گذشته میان رئال مادرید و سویا در سوپرکاپ اروپا، کریستیانو رونالدو در کنار سر الکس فرگوسن حاضر شد.

فرگوسن جایزه بهترین بازیکن میدان را به بازیکن رئال مادرید اهدا کرد و گفت: "با وجود اینکه عملکرد های بسیار خوب زیادی در داخل زمین وجود داشت، اما انتخاب بهترین بازیکن میدان برای من بسیار آسان بود. کریستیانو این انتخاب را برای من آسان تر کرد."

کریستیانو رونالدو با این 2 گل رکورد 69 گل زده گرد مولر در رقابت های اروپایی را پشت سر گذاشت (او با 70 گل در کنار اینزاگی قرار گرفت و تنها رائول با 76 گل بالاتر از او قرار دارد). فوق ستاره پرتغالی نیز به خبرنگاران گفت:

"احساس خوبی دارم. این اولین بازی رسمی من در فصل جدید بود و مطمئن نبودم که چه اتفاقی خواهد افتاد اما در داخل زمین احساس خوبی داشتم. تیم واقعاً به من کمک کرد و گلزنی به من اعتماد به نفس داد. احساس راحتی می کردم، و در کل هیچ دردی نداشتم. از اینکه به تیم کمک کردم تا فاتح این جام شود احساس خوبی دارم اما من به کار کردن ادامه خواهم داد.

خرید های جدید واقعاً خوب عمل کردند. من قبلاً هم گفته ام که آنها بازیکنان بسیار مهمی برای ما خواهند بود. آنها به تیم کمک کردند تا پیروز شود. این یک عنوان مهم است – عنوانی که من هرگز آن را به دست نیاورده بودم و همیشه می خواستم داشته باشم. خوشحالم و بسیار تشکر می کنم که سر الکس فرگوسن این جایزه را به من اهدا کرد."

 

http://www.axgig.com/images/68818921180640713077.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو رکورد گرد مولر را شکست؛ تنها چند قدم تا رائول گونزالس

 

مرد سال فوتبال جهان رکورد گرد مولر افسانه ای را شکست.

تیم رئال مادرید امشب با دو گل کریستیانو رونالدو قهرمان سوپرکاپ اروپا شود.

فوق ستاره پرتغالی با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند، تعداد گل های اروپایی خود را به عدد 70 رساند و بالاتر از گرد مولر قرار گرفت. پایین تر از رونالدو، گرد مولر با 69 گل و لیونل مسی با 68 گل قرار دارند. مرد سال فوتبال جهان در حال حاضر با 70 گل در کنار پیپو اینزاگی قرار دارد و در بالاسر خود تنها رائول گونزالس کاپیتان سابق رئال مادرید را با 76 گل می بیند.

 

http://www.axgig.com/images/79474292667768550500.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: بیشتر از این چیز دیگری نمی توانستم بخواهم؛شروع فوق العاده ای برای فصل جدید بود

 

کریستیانو رونالدو نیز اذعان کرد که این قهرمانی شروعی فوق العاده برای فصل جدید محسوب می شود. این ملی پوش پرتغالی که هر دو گل تیمش را به ثمر رساند، به خبرنگاران گفت: "بیشتر از این چیز دیگری نمی توانستم بخواهم. تیم خوب بازی کرد و من هم 2 گل به ثمر رساندم. این یک شروع فوق العاده برای فصل جدید بود."

 

http://www.axgig.com/images/11564468458048340104.jpg
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بتو:کریستیانو بهترین بازیکن دنیاست؛ برای رسیدن به اینجا تلاش زیادی کرده ایم

 

بتو، دروازه بان تیم سویا، قهرمان فینال لیگ اروپا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار سوپرکاپ در کاردیف شرکت کرد و در مورد تأخیر تأسف بار تیم در پرواز تیم به ولز صحبت کرد.

صحبت های این بازیکن :

- وضعیت تیم بعد از تأخیر به وجود آمده در پرواز کاردیف چگونه است؟

"ما با روحیه خوبی وارد شدیم؛ ما به خاطر یک فینال به اینجا سفر کرده ایم. وقتی قرار است در دیدار زیبایی چون سوپرکاپ اروپا به میدان بروید، ساعت رسیدن به مقصد تفاوتی ایجاد نمی کند."

- از این مسابقه چه انتظاراتی دارید؟

"برای لذت بردن کامل از آن آمده ایم، چرا که برای رسیدن به اینجا تلاش زیادی کرده ایم. این نقطه اوج عملکرد فصل گذشته خواهد بود. برای ما این یک چیز منحصر به فرد است."

- کریستیانو با کمی هیاهو رسیده است. آیا او به هر حال ارعاب آور است؟

"کریستیانو بهترین بازیکن دنیاست؛ او به دو ماه پیش فصل نیازی ندارد. ترسناک؟ بیشتر از آنکه ما به او احترام می گذاریم، او را خوب می شناسیم. اما ما به طور جمعی سلاح های خود را داریم تا نه تنها کریستیانو، بلکه کل تیم مادرید را متوقف کنیم."

- آیا تیمی که روی ضدحمله کار می کند، همیشه پیروز است؟

"هیچ مسابقه ای یکسان و مشابه نیست. مادرید همیشه تیم مدعی خواهد بود و پیش بینی ها به نفع آنهاست، اما همانطور که قبلاً آنها را شکست داده ایم، باور داریم که می توانیم بار دیگر آن را تکرار کنیم."

- آیا هماهنگی بیل با رئال مادرید شما را متعجب کرده است؟

"نه، چون او علاوه بر اینکه یک بازیکن فوق العاده است، یک ورزشکار فوق العاده نیز محسوب می شود. او به خاطر نحوه بازی رئال مادرید و خودش، خیلی سریع با تیم هماهنگ شد. این یک انتقال عالی برای او بود."

 

http://www.axgig.com/images/39024227596147298401.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو به بازی مقابل سویا میرسد

 

کریستیانو رونالدو در بازی سه شنبه رئال مادرید مقابل سویا در سوپرکاپ اروپا حضور پیدا می کند.

رونالدو به نظر می رسد که دوران نقاهت خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است و در بازی سوپرکاپ اروپا در شهر کاردیف حضور پیدا می کند.

 

هر چند که برخی از پزشکان باشگاه با حضور او مقابل سویا مخالف هستند اما خود این بازیکنان پس از صحبت با آنجلوتی تصمیم گرفته است که در این بازی حضور داشته باشد و در اولین جام فصل رئال نقش داشته باشد.

 

رونالدو به علت مصدومیت در هفته های اخیر نتوانسته است که بهترین سطح خود را ارائه بدهد. او در بازی دوستانه مقابل منچستریونایتد با اصرار خودش دقایقی بازی کرد.

 

به جز رونالدو به نظر می رسد که کروس و خامس رودریگز، دو خرید جدید رئال مادرید نیز در مقابل سویا در ترکیب اصلی رئال قرار بگیرند. کروس در غیاب ژابی آلونسو (محروم) در ترکیب اصلی رئال قرار خواهد گرفت. خامس نیز جای دی ماریا را در ترکیب رئال می گیرد.

 

http://axgig.com/images/86726203518783376312.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه نوزدهم مرداد 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بازهم کریستیانو پردرآمد ترین فوتبالیست جهان...!

 

کریستیانو رونالدو دوباره تبدیل به پردرآمد ترین بازیکن فوتبال جهان شد.

این بازیکن سالانه 59.74 میلیون یورو با احتساب دستمزد و تبلیغات، درآمد زایی می کند. پس از او مسی با 48.31 میلیون یورو قرار دارد. ایبراهیموویچ با 30.17، گرت بیل با 27.18 میلیون یورو در رده های بعدی هستند. رده های بعدی نیز در اختیار فالکائو، نیمار ، رونی ، آگوئرو، یحیی توره و فرناندو تورس است.

 

http://axgig.com/images/10330428697811886930.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه نوزدهم مرداد 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات