کریستیانو ، آقای پاس گل رئال ...!

 

هر چند که برخی می خواهند کریستیانو رونالدو را خودخواه جلوه بدهند اما آمار چیز دیگری می گوید.
در حقیقت کریستیانو با احتساب پاس گلش به چیچاریتو امسال در همه تورنمنت ها 20 پاس گل داده و آمار بی نظیری داشته است. او در حال حاضر بهترین بازیکن تیم از نظر پاس گل است.

 

http://www.axgig.com/images/61119404175627277284.jpg

 تاريخ : جمعه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۴ | 13:7 PM | نویسنده : علی |

رونالدو، بهترین گلزن تاریخ یک چهارم چمپیونزلیگ ؛ رونالدو حتما در دربی گل میزند این را آمار میگوید...!

 

کریستیانو از سال 2009 که به رئال مادرید پیوست، تاکنون 7 بار در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برای رئال به میدان رفته و موفق به زدن 8 گل نیز شده است. مسی با 5 گل زده و نیمار با 4 گل در رتبه های بعدی قرار دارند. رونالدو در اولین فصل حضورش با رئال، در یک هشتم مقابل لیون حذف شد.

فصول بعد او در مقابل تاتنهام، آپوئل نیکوزیا، گالاتاسرای و دورتموند برای رئال گلزنی کرد. آمار نشان می دهد که رونالدو در همه بازی های برگشت این مرحله از لیگ قهرمانان نیز گلزنی کرده است. 5 گل در سه بازی. در شرایطی که رئال پس از تساوی بدون گل در بازی رفت مقابل اتلتیکو، نیاز شدیدی به گل در بازی برگشت دارد، این آمار می تواند مایه امیدواری رئالی ها در بازی حساس امشب باشد.

 

http://www.axgig.com/images/44158234481281848996.jpg

 تاريخ : چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۴ | 21:47 PM | نویسنده : علی |

کریستیانو رونالدو امید اول گلزنی رئال

 

در حالی که بازیکنان کلیدی رئال مادرید، بیل، مودریچ و بنزما در دیدار حساس امشب غایب هستند تنها امید آنچلوتی به ساق های رونالدو بسته شده است تا شاید او بتواند گره کور این بازی حساس را باز کند.

 

http://www.axgig.com/images/68089350506692514331.jpg

 

 تاريخ : چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۴ | 18:19 PM | نویسنده : علی |

کریستیانو رونالدو، تنها بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیا با حداقل 50 گل در 5 فصل متوالی

 

کریستیانو رونالدو به طور مداوم کتاب رکورد ها را بازنویسی می کند و اکنون با به ثمر رساندن یک گل مقابل مالاگا به اولین بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیا تبدیل شد که به مدت 5 فصل متوالی در تمامی رقابت ها بیش از 50 گل به ثمر می رساند.

ستاره اهل مادیرا که پیش از این مسابقه 49 گل در این فصل به ثمر رسانده بود (38 گل در لالیگا، 8 گل در چمپیونزلیگ، دو گل در سوپرکاپ اروپا و یک گل در کوپا دل ری)، با باز کردن دروازه کارلوس کامنی در دقیقه '2+90 به رکوردی دیگر دست یافت.

از زمان انتقال به رئال مادرید، وی در فصل نخست موفق به ثبت 33 گل شد. بعد از آن در هر فصل، این مهاجم حداقل موفق به ثمر رساندن 50 گل شده است. بهترین فصل او از لحاظ شمار گل زده به 2011/12 بر می گردد. کریستیانو در 55 بازی خود در تمامی رقابت ها موفق شد 60 گل به ثمر برساند. آن رکورد شخصی ممکن است در این فصل شکسته شود چرا که این بازیکن به طور میانگین 1.11 گل در هر مسابقه به ثمر رسانده و این بهتر از رکورد 1.09 گل فصل 2012 می باشد.

 

http://www.axgig.com/images/06852752711993556206.jpg

 تاريخ : دوشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۴ | 18:22 PM | نویسنده : علی |

رونالدو: خیلی دوست داشتم کنار کریستیانو رونالدو بازی کنم

 

پدیده برزیلی برای تماشای دیدار رئال مادرید مقابل مالاگا به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آمده بود.

رونالدو نازاریو به خبرنگاران گفت:

سانتیاگو برنابئو: "من اینجا احساس می کنم که در خانه هستم، هرچند به اندازه ای که دوست دارم از اینجا دیدن نکرده ام. من خیلی دوست دارم اینجا در کنار مردمی باشم که سال های بسیار خوبی را کنارشان سپری کرده ام."

کورس قهرمانی: "در نهایت همه چیز بین رئال مادرید و بارسلونا خواهد بود."

چمپیونزلیگ: "بازی جالبی خواهد بود. رئال مادرید در خانه است و فکر می کنم آنها صعود خواهند کرد."

یک بازگشت: "اگر ما به پلی آف برسیم ممکن است ممکن است یک شنس به خودم بدهم اما باید خیلی سخت تمرین کنم. زمان من گذشته است."

احتمال رویارؤیی با رائول: "ما در مقابل تیم او شکست خوردیم اما دیدن دوباره او و کمی صحبت کردن لذت بخش بود."

رقابت میان رونالدو و مسی: "دیدن نحوه بازی آنها و نحوه گلزنی شان فوق العاده است. من عاشق تماشای بازی هر دوی آنها هستم."

اگر می توانستید امروز بازی کنید، دوست داشتید کجا بازی کنید؟ "من خیلی دوست دارم که در کنار کریستیانو رونالدو بازی کنم. چنین چیزی ممکن نیست اما می توانست تماشایی باشد."

 

http://www.axgig.com/images/46903010789855806130.jpg

 تاريخ : دوشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۴ | 18:22 PM | نویسنده : علی |

اینفوگرافیک: بررسی دقیق 300 گل کریستیانو رونالدو در پیراهن رئال مادرید

 

برترین بازیکن دو سال اخیر فوتبال جهان و فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید فاصله کوتاهی با تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ این باشگاه بزرگ مادریدی دارد.

 

http://www.axgig.com/images/87966180707462885594.jpgتاريخ : شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۴ | 0:30 AM | نویسنده : علی |

تقدیر ویژه فلورنتینو پرز از کریستیانو رونالدو

 

ریاست باشگاه رئال مادرید با حضور در تمرینات امروز شاگردان کارلو آنچلوتی و اهدای پیراهنی با شماره 300 از کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی تیمش که در جریان دیدار برابر رایو وایکانو توانست 300امین گلش را با پیراهن لوس بلانکوس ها به ثمر برساند، تقدیر کرد. 

گفتنی است رونالدو در صورت به ثمر رساندن 24 گل دیگر می تواند با پشت سر گذاشتن رائول گونزالس نام خود را به عنوان برترین گلزن تاریخ این تیم مادریدی به ثبت برساند.

 

http://www.axgig.com/images/89836695285883029337.jpg

 تاريخ : شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۴ | 0:30 AM | نویسنده : علی |

سارابیا:مسی نیز ماوراء الطبیعه است اما رونالدو بهترین بازیکن جهان است؛او الگویی برای برتری طلبی است

 

پابلو سارابیا ، محصول آکادمی رئال و بازیکن ختافه گفت که  رونالدو باید یک الگو باشد.
کریستیانو : بهترین بازیکن دنیاست. مسی نیز ماوراء الطبیعه است. او هم یک استعداد خاص است اما کریستیانو الگویی برای برتری طلبی است. از نظر بدنی شرایط بی نظیری دارد چرا که روز به روز می خواهد بهتر شود و کیفیت بی نظیری دارد.
خسه: از یک مصدومیت بسیار سخت بیرون آمده که هنوز روی زندگیش اثر می گذارد اما می دانیم که چه استعدادی دارد. به سطح خودش بر می گردد.
زیدان کاستیا : زیدان به عنوان مربی تجربه نداشته است اما می  تواند رختکن را مدیریت کند. او همه چیز از فوتبال را می داند.

 

http://www.axgig.com/images/43994452809605802676.jpg

 تاريخ : جمعه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۴ | 9:39 AM | نویسنده : علی |

تعداد گل های رونالدو در رئال مادرید {درخواست بازدید کننده ها}...!

 

در رئال مادرید 301

در منچستر   84

در اسپورتینگ 3

در پرتغال 52

 

http://www.axgig.com/images/57522542697151731618.jpg

 تاريخ : دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۴ | 22:15 PM | نویسنده : علی |

کارت زرد کریستیانو رونالدو بخشیده شد

 

کارت زرد کریستیانو رونالدو که در برابر رایاوایکانو دریافت کرده بود، بخشیده یا لغو شد. این موضوع بدین معناست که این بازیکن از بازی بعدی رئال مادرید در برابر ایبار محروم نخواهد شد. 

مرد سال 2014 فوتبال جهان، در پی تکل خشن آنتونیو آمایا، مدافع وایکانو در محوطه جریمه این تیم به زمین افتاد، در پی این صحنه، داور به اشتباه به رونالدو به علت تمارض کارت زرد نشان داد. پس از حرکت عجیب داور، سرمربی رئال مادرید، کارلو آنچلوتی این تصمیم را "غیر قابل باور" خواند. 

که نتیجه آن، به لغو شدن کارت زرد رونالدو منجر شده است. رونالدو هم اکنون می تواند رئال مادرید را در دیدار روز شنبه این تیم در سانتیاگو برنابئو در برابر ایبار همراهی کند. گفتنی است دیدار جنجالی رئال مادرید در برابر وایکانو با برتری 2-0 رئال مادرید به پایان رسید.

 

http://www.axgig.com/images/68237630735443799152.jpg

 تاريخ : شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ | 10:10 AM | نویسنده : علی |

درخواست تجدید نظر باشگاه رئال مادرید برای لغو کارت زرد رونالدو

 

کارلو آنچلوتی و کریستیانو رونالدو هر دو تمایل دارند تا باشگاه درخواست تجدید نظری به کمیته برگزاری مسابقات لالیگا بفرستد تا کارت زردی که در دیدار مقابل رایو به خاطر تمارض به ستاره پرتغالی نشان داده شد، لغو شود.

داور مسابقه، آقای ماریو ملرو لوپز زمانی که کریستیانو به وضوح توسط مدافع تیم رایو، آنتونیو آمایا نقش بر زمین شد دست به جیب کرده و با کارت زرد بازیکن رئال مادرید را جریمه کرد - یک تصمیم سخت گیرانه و مشخصاً باعث عصبانیت مهاجم شد، چرا که به صورت اتوماتیک وی از دیدار شنبه شب مقابل ایبار محروم می شود.

مادرید تصمیم گرفته بود که درخواست تجدید نظر ارائه نکند اما حالا پس از اینکه احتمال غیبت گرت بیل به دلیل عود کردن مصدومیت پا وجود دارد، آنها قصد دارند این پرونده را به کمیته برگزار کننده رقابت ها ارسال کنند.

بیل موفق شد دیدار چهارشنبه شب را با مقاوت بسیار به پایان برساند اما آشکارا ناراحتی را احساس می کرد؛ به نظر می رسد وی در دیدار روز شنبه استراحت کند و این یعنی رئال مادرید به زحمت خواهد افتاد. جدا از کریستیانو، هامس و کروس نیز پنجمین کارت زرد خود را دریافت کرده و محروم خواهند بود.

سه بازیکن دیگر یعنی راموس، مودریچ و کارواخال نیز تنها یک کارت زرد تا محرومیت فاصله دارند.

 

http://www.axgig.com/images/49323910581469311181.jpg

 تاريخ : جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ | 2:52 AM | نویسنده : علی |

تیم رویایی ژوزه مورینیو ؛ زوج رویایی رونالدو اوزیل ...!

 

مورینیو که سابقه هدایت باشگاه هایی چون پورتو، چلسی، اینتر و رئال مادرید را در کارنامه دارد و در 4 لیگ برتر اروپایی ، تیم های تحت هدایتش را به قهرمانی رسانده است، در مصاحبه با دیلی تلگراف عنوان داشت که این 11 بازیکن را در تیم ایده آلش قرار خواهد داد : پیتر چک، گالاس، تری، کاروالیو، زانتی، ماکه له له، لمپارد، اوزیل، هازارد، دروگبا، کریستیانو رونالدو.

 

http://www.axgig.com/images/59403061938433442876.jpg

 تاريخ : پنجشنبه بیستم فروردین ۱۳۹۴ | 20:27 PM | نویسنده : علی |

زین الدین زیدان: عامل اصلی در اوج ماندن کریستیانو رونالدو جاه طلبی است

 

زین الدین زیدان فوق ستاره سابق فوتبال جهان که این روز ها به عنوان سرمربی تیم دوم باشگاه رئال مادرید موسوم به کاستیا فعالیت می کند، در واکنش به نمایش خارق العاده کریستیانو رونالدو در دیدار ابتدای هفته برابر گرانادا و به ثمر رساندن 5 گل برای شاگردان آنچلوتی این گونه سخن گفت:

 از نمایش او شگفت زده نشدم بلکه این غریزه بی رحمی و جاه طلبی او است که مرا شگفت زده می کند. کریستیانو همواره خواهان پیشرفت و بهتر شدن است و حتی اگر به جوایز بسیاری رسیده و گل های فراوانی هم بزند باز هم دست از تمرین و تلاش برای بهتر شدن دست بر نمی دارد. او حتی در تمرینات نیز همواره خواهان رسیدن به پیروزی است. جاه طلبی او بی نظیر است و اصلی ترین عاملی است که وی را در این چند ساله در اوج نگه داشته است.

گفتنی است فوق ستاره پرتغالی مادریدی ها با ثبت رکوردی استثنائی تا به حال در 287 مسابقه 300 گل برای این تیم به ثمر رسانده و تنها 23 گل با تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید فاصله دارد.

 

http://www.axgig.com/images/03080353885581591568.jpg

 تاريخ : چهارشنبه نوزدهم فروردین ۱۳۹۴ | 21:29 PM | نویسنده : علی |

نگاهی به بهترین گلزنان لالیگا اسپانیا تا پایان هفته بیست و نهم

 

در پایان هفته بیست و نهم رقابت های لالیگا که امشب با تساوی 1-1 اسپانیول مقابل الچه پایان یافت، کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن 5 گل در دیدار مقابل گرانادا خود را 36 گلِ کرد و به صدر جدول گلزنان صعود کرد و لیونل مسی را پشت سر گذاشت.

بازیکنتیمتعداد گل
کریستیانو رونالدو رئال مادرید 36
لیونل مسی بارسلونا 32
نیمار بارسلونا 17
کارلوس باکا سویا 17
آلبرتو بوئنو رایو وایکانو 16
کریم بنزما رئال مادرید 15
آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید 15
گرت بیل رئال مادرید 13
ماریو مانژوکیچ اتلتیکو مادرید 12
لوسیانو ویتو ویارئال 12

 

http://www.axgig.com/images/43994452809605802676.jpg

 تاريخ : سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ | 20:50 PM | نویسنده : علی |

گلهای رونالدو بیش از 14 تیم لالیگا

 

کریستیانو رونالدو در حال حاضر با 36 گلی که زده از 14 تیم لالیگایی بیشتر گل زده است. فقط بارسا ، اتلتیکو ، والنسیا ، سویا ، ویارئال  ، گرانادا و طبیعتا خود رئال بیشتر گل زده اند.
کریستیانو در حال حاضر بخت اصلی کسب چهارمین کفش طلای دوران فوتبالش است.

 

http://www.axgig.com/images/39258580794075569332.jpg

 تاريخ : سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ | 20:50 PM | نویسنده : علی |

کاماچو:رئال مادرید حریف مشکلی است و به خصوص با حضور رونالدو قوای هجومی بالایی دارد

 

کاماچو ، مربی سابق رئال و رایو وایکانو در مورد دربی وایکاس در بامداد پنجشنبه صحبت کرد.

وی که سابقه غلبه بر رئال در قامت مربی رایو در سال 1992 را دارد گفت :” غلبه بر رئال خاطره زیبایی بود. یادم است که در لالیگا تبدیل به غولش کش شده بودیم .در برنابئو برابر رئال و مقابل بارسا مساوی گرفتیم و اتلتیکو را هم شکست دادیم.”

کاماچو در ادامه گفت :” تنها شکلی که می توان تیمهایی مثل رئال را برد ، جدا از خوب دفاع کردن این است که خوش شانس باشی چرا که اگر خوش شانس نباشی شکست می خوری. باید فشار بیاوری و اعتماد به نفس بالایی به کسب پیروزی داشته باشی.”

وی در ادامه بیان کرد :” در حال حاضر رایو با توجه به امتیازاتی که جمع کرده با آرامش بازی می کند و نیازی ندارد که فردا به آب و آتش بزند. رئال مادرید قوای هجومی بی نظیری دارد و حقی برای اشتباه ندارد. آنها باید ببرند چرا که لالیگا برایشان خیلی مشکل شده است و اگر دوباره امتیاز بدهند لالیگا از دست می رود اما رایو تیم خوبی است و می تواند مقابل هر تیمی پایاپای بجنگد.”

کاماچو پیش بینی کرد :”بازی نزدیکی خحواهد بود. رئال شانس بیشتری دارد اما رایو می داند که باید از فرصت هایش استفاده کند. آنها فصل بی نظیری داشتند . غلبه بر رئال یک انگیزه مضاعف خواهد بود. به نظرم رایو توان هر کاری را دارد اما رئال مادرید حریف مشکلی است و به خصوص با حضور رونالدو قوای هجومی بالایی دارد.”

 

http://www.axgig.com/images/97909896649846147174.jpg

 تاريخ : سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ | 20:50 PM | نویسنده : علی |

 CR7 در مسیر رکوردشکنی: هر یک ساعت یک گل!

 

کریستیانو رونالدو در این فصل رقابت‌های لالیگا به طور متوسط هر 64 دقیقه یک گل زده است. این آمار فوق‌العاده‌ای است که برای درک بهتر آن باید تیم‌ها و نه بازیکنان را با آن قیاس کرد. تنها شش تیم بالای جدول که رئال مادرید هم در میان آن‌ها قرارگرفته رکورد بهتری از رونالدو دارند. مالاگا که در رده هفتم قرار دارد نتوانسته به طور متوسط زودتر از هر 81 دقیقه دروازه حریفان را باز کند. در حالی که 9 بازی تا پایان رقابت‌ها باقی مانده، 36 گل رونالدو نشان می دهد او همین حالا از رکورد سه فصل‌ قبلی خود در رئال جلو زده است. رونالدو در فصل اول بازی در رئال 26 گل زد و در دو فصل اخیر 34 و 31 گل زده. فصل دوم و سوم بازی‌اش برای رئال تا به حال بهترین بوده که توانست در فصل 2011-2010، 41 گل بزند و در فصل 2012-2011، 46 گل به ثمر برساند اما او در مسیر خلق یک رکورد شخصی قرار دارد.

اگر او به همین رکورد ادامه دهد،  یعنی در هر بازی به طور متوسط 1.38 گل بزند و در همه بازی‌ها به میدان برود، 12 گل دیگر می زند و آمارش به 48 می رسد. با این حساب، آمار گلزنی‌اش در لالیگا روی هم 226 گل می شود(او در حال حاضر 214 گل در لالیگا زده) و درست پشت سر آلفردو دی‌استفانو و رائول قرار می گیرد که به ترتیب 228 و 227 گل در لیگ اسپانیا زده‌اند.

رونالدو همچنین در رقابت های رسمی 300 گل برای رئال زده و دو نفر را پیش روی خود می بیند تا بهترین گلزن تاریخ این باشگاه شود؛ رائول گونزالس با 323 گل و آلفردو دی‌استفانو با 307 گل. فوق‌ستاره فقید آرژانتینی( دی استفانو ) در 10 فصل به این آمار رسید اما رونالدو هنوز فصل ششم به پایان نرسیده به آمار او نزدیک شده است. آمار متوسط گلزنی رونالدو برای رئال در هر بازی 1.04 گل است در حالی که آمار دی‌استفانو 0.76 گل بود و تنها کسی که از نظر متوسط گلزنی به رونالدو نزدیک بود، فرانس پوشکاش با 0.97 گل در هر بازی بود.

میانگین گلزنی رونالدو در رقابت‌های مختلف این فصل 1.15 بوده که اگر رئال به فینال لیگ قهرمانان برسد و رونالدو هم همین روند را حفظ کند، به آمار 316 گل می رسد. ما درباره کسی حرف می زنیم که در یک مسابقه پنج گل زده، در سه بازی چهار گل زده و در 23 دیدار هت‌تریک کرده، برای او هیچ چیز غیرممکن نیست.

 

http://www.axgig.com/images/44846785228989393583.jpg

 تاريخ : سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ | 20:32 PM | نویسنده : علی |

 توئیت رونالدو به هواداران:ورزش کنید تا ذهن و جسمتان سالم باشد!

 

کریستیانو رونالدو بازگشت خود به فرم ایده‌آل را با زدن پنج گل به گرانادا جشن گرفت و حالا از هوادارانش می خواهد خودشان را روی فرم بیاورند. مهاجم رئال مادرید در سال 2015 در بهترین فرم خود نبوده اما در برد یک-9 یکشنبه برابر گرانادا بازی بهت‌آوری انجام داد.

ستاره پرتغالی و بهترین بازیکن جهان در دو سال گذشته به توییتر رفت تا شادی‌اش را با هواداران بسیارش تقسیم کند و در آن عکس خودش روی یک دوچرخه تمرینی را به اشتراک گذاشت تا همه را تشویق به ورزش کند. رونالدو یکی از آماده‌ترین و خوش‌فرم‌ترین ورزشکاران جهان است و در توییتر خواست هوادارانش مثل او ورزش کنند تا حس بهتری داشته باشند. او در توییتر نوشت:«تا جایی که می توانید ورزش کنید. این کار هم برای بدنتان خوب است هم ذهنتان.»

 

http://www.axgig.com/images/86744788125184335463.jpeg

 تاريخ : سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ | 19:56 PM | نویسنده : علی |

ادامه رکوردشکنی ها: پیوستن کریستیانو رونالدو به باشگاه 300 تایی های رئال مادرید

 

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید با به ثمر رساندن 5 گل یک نمایش بی نقص را از خود ارائه کرد توانست به یک رکورد دیگر نیز در پیراهن لوس بلانکوس ها دست یابد.

بر اساس این گزارش خبری رونالدو با 5 گل امروز خود توانست گل های زده خود در تمامی رقابت ها با پیراهن رئال مادرید را به عدد 300 برساند. اتفاقی که تا به حال تنها آلفردو دی استفانو و رائول گونزالس به آن نایل آمده بوند.

گفتنی است رائول گونزالس با به ثمر رساندن 323 گل در 741 بازی برترین گلزن تاریخ مادریدی ها به شمار می رود و پس از او آلفردو دی استفانو مرحوم با 308 گل در 398 مسابقه و کریستیانو رونالدو با 300 گل در 287 بازی قرار گرفته اند و به نظر می رسد که برترین بازیکن دو سال اخیر فوتبال جهان بتواند به زودی نام خود را به عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید به ثبت برساند.

شایان ذکر است که رونالدو در واکنشی کوتاه به نمایش خیره کننده خود در مسابقه امروز با استفاده از اکانت توئیتر خود اظهار داشت: "از به ثمر رساندن 5 گل و بازی عالی تیم فوق العاده خوشحالم . ممنون  از همه شما بابت حمایت های تان"

 

http://www.axgig.com/images/61119404175627277284.jpg

 تاريخ : دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ | 18:4 PM | نویسنده : علی |

اولین پنج گله عمر رونالدو؛ فقط 8 گل تا دی استفانو !

 

رونالدو برای اولین بار در کل دوران فوتبالش در یک بازی پنج گل به ثمر رساند.

ستاره پرتغالی اکنون در جدول لالیگا چهار گل با مسی فاصله گرفته و 36 گله است. رونالدو در رئال حداقل چهار بار بیش از چهار گل در بازیهایش زده است : مقابل راسینگ و سویا در لالیگای 11-2010 و مقابل الچه در سال گذشته این دفعات بودند. رونالدو و دی استفانو تنها بازیکنان تاریخ رئال هستند که در چهار بازی حداقل چهار گل زده اند.

رونالدو اکنون در کمتر از شش فصل حضور در رئال 299 گل زده است. او حالا فقط هشت گل تا دی استفانو و 23 گل تا رائول ، آقای گل تاریخ باشگاه فاصله دارد.

ستاره پرتغالی اکنون هشتمین گلزن برتر تاریخ لالیگاست. کوئینی ، بازیکن اسبق اسپورتینگ و بارسا با 219 گل هدف بعدی اوست. پس از آن به سراغ سزار رودریگز با 224 و الفردو دی استفانو با 227 گل در لالیگا خواهد رفت.

 

http://www.axgig.com/images/68376542630987067009.jpg

 تاريخ : یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ | 18:8 PM | نویسنده : علی |

رونالدو دوباره بر بام جدول پی چی چی

 

کریستیانو رونالدو که چند هفته ای بود آقای گلی لالیگا را به مسی واگذار کرده بود با غرشی بی نظیر پنج گل زد ، 36 گله شد و فاصله اش با مسی را به چهار رساند.

ستاره پرتغالی پس از بردن سومین توپ طلایش از نظر آمار گلزنی افت کرده بود . تا پیش از بازی امروز ، آمار گلزنی رونالدو در نیم فصل دوم لالیگا 0.38 گل در هر بازی بود.

آخرین رئالی که پنج گله را ثبت کرده بود ، مورینتس در سال 2002 مقابل لاس پالماس بود که در آن بازی یک پنالتی را هم خراب کرد وگرنه شش گله می شد!

 

http://www.axgig.com/images/07375147597518372164.jpg

 تاريخ : یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ | 18:7 PM | نویسنده : علی |

هت‌تریک رونالدو در 8 دقیقه و تبدیل شدن به هشتمین گلزن برتر تاریخ لالیگا

 

کریستیانو رونالدو در دیدار امروز تیمش مقابل گرانادا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو طی 8 دقیقه ('30، '35 و '38) هت‌تریک کرد تا علاوه بر صعود به صدر جدول گلزنان این فصل لالیگا (با 34 گل)، شمار گل های خود در تاریخ رقابت ها را نیز به 211 گل رسانده و با عبور از پاهینیو به هشتمین گلزن برتر تاریخ لالیگا تبدیل شود.

 

http://www.axgig.com/images/68237630735443799152.jpg

 تاريخ : یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ | 17:55 PM | نویسنده : علی |

گلزنی کریستیانو در همه بازیهایش مقابل گرانادا

 

کریستیانو رونالدو در همه بازیهایی که  در برنابئو مقابل گرانادا انجام داده موفق به گلزنی شده است.
در حقیقت ستاره پرتغالی رئال مادرید در سه بازی مقابل این تیم آندلوسی در برنابئو عملکرد خوبی از خود نشان داده و چهار گل زده است.

 

http://www.axgig.com/images/50465120514774082498.jpg

 تاريخ : شنبه پانزدهم فروردین ۱۳۹۴ | 9:43 AM | نویسنده : علی |

کارلوس: رونالدو تا پایان قراردادش مادرید را ترک نمی کند؛او شخصیتی نیست که بگذارد و برود

 

روبرتو کارلوس مدافع چپ سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید اعتقاد دارد کریستیانو رونالدو رئال مادرید را ترک نخواهد کرد.

کارلوس که همینک سرمربی بلدیه‌اسپور ترکیه است سابقه یازده سال حضور در مادرید، 584 بازی و کسب 13 مدال مختلف با این باشگاه را دارد. 

به گزارش دیلی استار وقتی از کارلوس در خصوص ترک این باشگاه در انتهای فصل توسط رونالدو و علاقه منچستریونایتد سوال شد گفت: "او در مادرید خوشحال است و فکر می کنم تنها زمانی مادرید را ترک کند که قراردادش به اتمام برسد. او شخصیتی نیست که بگذارد و برود. برای فلورنتینو پرز دشوار است که به وی اجازه خروج بدهد."

 

http://estaticos01.marca.com/albumes/2012/02/12/robertocarlos_entrenamiento_madrid/1329048550_extras_albumes_0.jpg

 تاريخ : جمعه چهاردهم فروردین ۱۳۹۴ | 18:25 PM | نویسنده : علی |

کریستیانو باز هم در تیم برتر تاریخ لیگ انگلیس

 

کریستیانو رونالدو در تیم برتر تاریخ لیگ برتر انگلیس جای گرفت.
لیگ برتر انگلیس از سال 1992 آغاز به کار کرده است که تیم رویایی آن بر اساس تعداد حضور هر بازیکن در تیم برتر سال بدین شرح است : فن در سار (سه بار حضور در تیم برتر فصل) ، گری نویل (6)، ریو فردیناند (6)، ویدیچ (4) ، اشلی کول (4)، پاتریک ویرا (6)، جرارد (7)، رونالدو (4)، گیگز (6)، تیری آنری (6)، آلن شیرر (6)،.
اریک کانتونا ، دنیس برکمپ و جیانفرانکو زولا غایبان بزرگ لیست هستند.

 

http://www.axgig.com/images/45107954506482888028.jpg

 تاريخ : پنجشنبه ششم فروردین ۱۳۹۴ | 23:40 PM | نویسنده : علی |

شوخی جالب کریستیانو رونالدو با ریکاردو کوارشما

 

فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید که هم اکنون در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد در اتفاقی جالب ماشین هم بازی خود ریکاردو کوارشما را با کمک سایر بازیکنان بدین شکل در آورد!

 

http://www.axgig.com/images/94629909641419564792.jpg

 تاريخ : پنجشنبه ششم فروردین ۱۳۹۴ | 23:39 PM | نویسنده : علی |

کاکا تیم رویایی خود را اعلام کرد؛ خط آتش رونالدو ها!

 

کاکا ستاره برزیلی سبق تیم ملی برزیل و میلان ایتالیا در مصاحبه ای با نشریه دیلی میل تیم ایده آل و رویایی خود را اعلام کرد.

در این تیم 8 بازیکن از هم تیمی های سابق وی می باشند و 3 بازیکن نیز از ستارگانی می باشند که کاکا سابقه بازی در کنار آن ها را نداشته است. تیم اعلام شده توسط کاکا بدین شرح است:

 دیدا- روبرتو کارلوس - مالدینی - نستا - کافو- پیرلو - اینیستا - زیدان- رونالدینیو - کریستیانو رونالدو - رونالدو

 

http://www.axgig.com/images/91945633109876491990.jpg

 تاريخ : چهارشنبه پنجم فروردین ۱۳۹۴ | 7:18 AM | نویسنده : علی |

رونالدو در تاریخ ال کلاسیکوها به رائول رسید

 

کریستیانو رونالدو با رائول گونزالس در جدول آقای گل های تاریخ ال کلاسیکو برابری کرد. او روی پاس بنزما گلزنی کرد و خنتو ، پوشکاش و سزار با 14 گل را پشت سر گذاشت. حالا فقط دی استفانو با 18 و مسی با 21 گل بالاتر هستند.
کریستیانو در چهار تا از پنج بازی اخیرش در نیوکمپ گل زده اس حالا او به رائول رسیده است.
رونالدو در هشت بازی که مقابل کلودیو براوو انجام داده یازده گل زده است.

 

http://www.axgig.com/images/39166082913591494960.jpg

 تاريخ : دوشنبه سوم فروردین ۱۳۹۴ | 3:7 AM | نویسنده : علی |

ریوالدو: کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست

 

ریوالدو، ستاره برزیلی سابق بارسلونا در سال 99 توپ طلا را از آن خود کرد و سال ها با پیراهن بارسا در میادین بزرگ اروپایی می درخشید. او سال 2002 با برزیل قهرمان جهان نیز شد.

در آستانه ال کلاسیکو که فردا برگزار خواهد شد و در شرایطی که مسی دو ماه فوق العاده را پشت سرگذاشته و رونالدو در افت محسوسی به سر می برد، ریوالدو در پاسخ به سوالی در مورد بهترین بازیکن حال حاضر دنیا گفت:" نمی توانم بگویم که مسی در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست چرا که به تصمیم فیفا احترام می گذارم. بر اساس رای گیری فیفا، رونالدو بهترین بازیکن دنیا شناخته شد و باید آن را قبول کنیم.فکر نمی کنم این مساله که هر زمان رونالدو افت می کند و مسی گل های زیادی می زند، مسی را بهترین بازیکن دنیا بدانیم و برعکس، درست باشد. هر دو بازیکن، بهترین های حال حاضر جهان فوتبال هستند. فکر می کنم مسی برای جبران عقب افتادگی خود از رونالدو در دو سال اخیر، سال 2015 را با تلاش بیشتری آغاز کرد و بر شدت تمریناتش افزود.او اراده کرده تا بار دیگر بهترین بازیکن دنیا شده و توپ طلای پنجمش را نیز تصاحب کند."

ریوالدو در مورد افت رونالدو در سال جدید گفت:" فکر نمی کنم اینکه رونالدو نتوانسته در دو ماه اخیر بصورت متوالی برای رئال گلزنی کند، نشانه افت او باشد. او هنوز هم مهمترین بازیکن رئال است و این را در تمام سال های اخیر ثابت کرده است."

ریوالدو در مورد ال کلاسیکو نیز گفت:" من 5 سال برای بارسا بازی کردم و هر زمان که ال کلاسیکو فرا می رسید، انگیزه ما برای پیروز بیشتر می شد. دوست نداشتیم هرگز در ال کلاسیکو شکست بخوریم. این بازی مهمترین بازی فصل برای هواداران دو تیم است.فکر می کنم بارسا قهرمان لالیگا شود. 11 بازی دیگر باقی مانده و پیروزی در ال کلاسیکو می تواند نقش مهمی در سرنوشت قهرمان فصل داشته باشد. من سابقه هت تریک در ال کلاسیکو را هم دارم ولی متاسفانه داور گل سوم من در ثانیه پایانی بازی را بی دلیل مردود اعلام کرد. ما می توانستیم بجای تساوی 2-2 (سال 2001)، آن بازی را 3-2 پیروز شویم."

 

http://www.axgig.com/images/56645795869261459416.jpg

 تاريخ : شنبه یکم فروردین ۱۳۹۴ | 19:51 PM | نویسنده : علی |

ترین های لیگ قهرمانان اروپا تا مرحله یک چهارم؛ رونالدو در صدر...!

 

با پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، نگاهی به بازیکنان رکورددار در بخش های مختلف داریم:

رکوردداران لیگ قهرمانان اروپا در بخش های مختلف به شرح ذیل هستند:

 

- نفر اول نفر دوم نفر سوم
بیشترین گل لوییز آدریانو (9) کریستیانو رونالدو (8) لیونل مسی (8)
بیشترین گل از داخل محوطه لوییز آدریانو (9) کریستیانو رونالدو (8) لیونل مسی (8)
بیشترین گل از خارج محوطه کارلوس توز (3)    
بیشترین گل با پای چپ لیونل مسی (4) لوکاس پودولسکی (3) جکسون مارتینز (3)
بیشترین گل با پای راست لوییز آدریانو (9) سرخیو آگرو (5) کارلوس توز (5)
بیشترین گل با هد کریستیانو رونالدو (3) ماریو مانژوکیچ (3)  
بیشترین پاس گل کوکه (4) سسک فابرگاس (4)  
بیشترین شوت کریستیانو رونالدو (34) لیونل مسی (32) ادینسون کاوانی (24)
بیشترین شوت در چهارچوب کریستیانو رونالدو (23) لیونل مسی (16) هاکان چالهان اوعلو (13)
بیشترین شوت خارج از چهارچوب لیونل مسی (16) ادینسون کاوانی (14) رائول گارسیا (14)
بیشترین شوت بلاک شده کریستیانو رونالدو (18) ماریو گوتسه (11) دیه گو کوستا (9)
بیشترین پاس جورجو کیه لینی (608) تونی کروس (604) سسک فابرگاس (584)
بیشترین پاس صحیح تونی کروس (573) جورجو کیه لینی (559) ژابی آلونسو (535)
بیشترین سانتر کوکه (63) هاکان چالهان اوعلو (56) سسک فابرگاس (50)
بیشترین سانتر صحیح کوکه (17) هاکان چالهان اوعلو (17) سسک فابرگاس (14)
بیشترین خطای مرتکب شده لارس بندر (23) نمانیا ماتیچ (22) رائول گارسیا (21)
بیشترین خطای متحمل شده ادن هازارد (33) نیمار (27) الکس ساندرو (20)
بیشترین کارت زرد دنیل آلوز (5)    
بیشترین میزان دوندگی محمد الننی (97252م) نمانیا ماتیچ (93771م) هاکان چالهان اوعلو (92699م)

 

http://www.axgig.com/images/19642490113126051811.jpg

 تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۳ | 17:50 PM | نویسنده : علی |