هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
برای فروش...! سه شنبه چهارم شهریور 1393
پیش بینی دیدار رئال مادرید - لودوگورتس { لیگ قهرمانان اروپا } چهارشنبه نهم مهر 1393
کریستیانو رونالدو سه گل تا رکورد بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد چهارشنبه نهم مهر 1393
نکات و دانستنی های بازی لودوگورتس رازگراد - رئال مادرید چهارشنبه نهم مهر 1393
آنچلوتی:کریستیانو برای پیراهن باشگاه می‌‌جنگد؛ یک رهبر است که زیاد حرف نمی‌‌زند اما الگوی بقیه است چهارشنبه نهم مهر 1393
اسامی بازیکنان رئال مادرید برای دیدار با لودوگورتس سه شنبه هشتم مهر 1393
پیش بازی: لودوگورتس - رئال مادرید؛ آتش بازی کدام بازیکنان...!؟ سه شنبه هشتم مهر 1393
والدانو:کمترین فاصله بین دو نقطه، فاصله بین رونالدو و گل است سه شنبه هشتم مهر 1393
کریستیانو رونالدو در این فصل رکورد خود و رکورد 60 ساله لالیگا را شکسته است سه شنبه هشتم مهر 1393
روبرتو کارلوس: رئال مادرید می تواند اوندسیما را فتح کند سه شنبه هشتم مهر 1393
دیدار دوستانه میلان و رئال مادرید در نیم فصل سه شنبه هشتم مهر 1393
کریستیانو رونالدو بیشتر از 14 تیم حاضر در لالیگا گلزنی کرده است یکشنبه ششم مهر 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 کریستیانو رونالدو سه گل تا رکورد بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد

 

مرد سال فوتبال جهان در دیدار فردا شب برابر تیم لودوگورتس فرصت دارد تا با به ثمر رساندن 3 گل به رائول گونزالس بهترین گلزن این رقابت ها برسد. این در حالی است که لیونل مسی چهار گل تا رسیدن به رتبه اول فاصله دارد.

 

http://www.axgig.com/images/23012334886628794974.jpg

 

 
نویسنده : علی
چهارشنبه نهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

والدانو: رونالدو از هر نظر یک استثناست؛سن تاثيري در نمايش هاي او ندارد؛کمترین فاصله بین دو نقطه، فاصله بین رونالدو و گل است

 

رونالدو در زمستان پیش رو 30 ساله خواهد شد اما والدانو تردیدی ندارد که او همچنان در سال های آینده می تواند یکی از بهترین های دنیا باشد.

او به مارکا گفت:" طبیعی است که وقتی سن تان بالا می رود، در عملکردتان تاثیر می گذارد. اما رونالدو از هر نظر یک استثناست؛ از جمله این مورد. کریس یک بازیکن فوق العاده است. او همیشه به دنبال بهترین هاست و جاه طلبی ویژه ای دارد. فکر می کنم رونالدو تنها بازیکن دنیاست که می تواند در همه پست های خط حمله بازی کند و فارغ از پست بازی اش، بهترین نمایش ها را ارائه بدهد. کمترین فاصله بین دو نقطه، فاصله بین رونالدو و گل است."

 

http://www.axgig.com/images/98396258584039694196.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه هشتم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو در این فصل رکورد خود و رکورد 60 ساله لالیگا را شکسته است

 

فوق ستاره پرتغالی تا به اینجای فصل عملکرد بی نظیری داشته است.

با تک گلی که کریستیانو رونالدو در دیدار برابر ویارئال به ثمر رساند، تعداد گل های او در 6 بازی اول فصل (5 بازی لالیگا + 1 بازی لیگ قهرمانان) به عدد بی سابقه 11 رسید.

با این تعداد گل که او به ثمر رسانده است، رکورد تعداد گل ها در 6 دیدار اول فصل در 60 سال گذشته را زده است، رکوردی که در سال 1955 پاهینو همین تعداد را به ثمر رسانده بود. همچنین با این تعداد گل، رونالدو رکورد باشگاه را نیز زده است و موفق شد رکورد 9 گل در 6 بازی اول دی استفانو و آمانیکو را نیز بشکند. تنها سه بازیکن در لالیگا هستند که در 6 دیدار اول بیش از 10 گل به ثمر رسانده اند، ماریانو مارتین در سال 44 با 12 گل، پرودن در سال 41 با 11 گل و ویلانووا در سال 40 نیز با 11 گل. 

از سوی دیگر این رکورد بهترین رکورد کریستیانو رونالدو در دوران فوتبالی اش است. بهترین رکورد او در فصل 12-2011 است و که در 6 دیدار ابتدایی موفق به زدن 7 گل شد، سالی که در انتها او موفق به زدن 46 گل شد.

 

http://www.axgig.com/images/46436709747319107059.jpg

 

 
نویسنده : علی
سه شنبه هشتم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو بیشتر از 14 تیم حاضر در لالیگا گلزنی کرده است

 

بنا به گزارش AS، او در 29 سالگی همچنان در حال شکستن رکورد های خود می باشد و به ثمر رساندن 10 گل در 5 مسابقه گویای این مسئله است (او در دیدار مقابل سوسیداد که با شکست رئال مادرید همراه شد، غایب بود). شاهکاری که تقریباً برای بازیکنان دیگر غیر قابل دسترسی است، اگر نگاهی به آمار و ارقام بیاندازید.
و ستاره پرتغالی، با انتظار به اتمام رسیدن بازی های این هفته لالیگا، بیشتر از 14 تیم حاضر در لیگ گلزنی کرده است. تنها تعداد گل های والنسیا، بارسلونا، اتلتیکو مادرید و سلتاویگو بیشتر از اوست و شمار گل های رایو وایکانو با وی برابر است.
کریستیانو هرگز نتوانسته بود که در 6 مسابقه ابتدایی به 10 گل دست پیدا کند. در دو فصل گذشته ما شاهد 6 گل در همین مقطع از فصل بودیم و در فصل 2011/12 او به عدد 7 رسیده بود. یک سال قبل از آن نیز مهاجم رئال مادرید تنها 3 گل به ثبت رسانده بود، اما از بازی هفتم تا نهم او موفق به ثبت 8 گل در سه مسابقه شد.
در اولین روزهای خود به عنوان بازیکن رئال مادرید او با به ثمر رساندن 5 گل در چهار مسابقه ابتدایی، مهارت هایش در گلزنی را به همگان نشان داد اما دو بازی بعد او به دلیل مصدومیت تا بازی دوازدهم دوباره گلزنی نکرد.

این شروع از ستاره پرتغالی بدین معنی است که او به طور متوسط در لیگ داخلی اسپانیا از هر 36 دقیقه یک بار گلزنی کرده است. نزدیک ترین رقیب او در این مسیر نیمار می باشد که 6 گل به ثمر رسانده است. اعداد و ارقام ستاره برزیلی نیز تحسین برانگیز بوده است، چرا که او در 289 دقیقه حضور در میدان، باعث شده است که دروازه بان های حریف از هر 48 دقیقه، یک بار توپ را از درون دروازه خود خارج کنند.
در زمینه گلزنی، بعد از نیمار، هم تیمی اش لیونل مسی قرار دارد. ستاره آرژانتینی تاکنون در تک تک دقایق فصل جدید لالیگا بازی کرده است (540 دقیقه) و 5 گل به ثمر رسانده است، که به طور متوسط از هر 108 دقیقه یک بار موفق به گلزنی شده است.
با اینحال، وقتی که زمینه پاس گل به میان می آید، مسی از سایر بازیکنان پیشتاز است. شماره 10. بارسلونا در رقابت های فصل جدید لالیگا 7 پاس گل داده است. کریستیانو رونالدو نیز 2 پاس گل داده در حالیکه نیمار هنوز پاس گلی به نام خود ثبت نکرده است.

 

 
نویسنده : یگانه
یکشنبه ششم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

ادعای مترو: فرگوسن با هدف متقاعد کردن رونالدو برای بازگشت، با وی صحبت کرده است

 

به گزارش AS، نشریه بریتانیایی مترو گزارش داده است که سران باشگاه منچستریونایتد هنوز به بازگرداندن کریستیانو رونالدو به اولدترافورد امیدوار هستند و به تلاش برای به ثمر رساندن این مسئله ادامه خواهند داد.
مترو در ادامه می گوید که در اخرین اقدام، منچستری ها به وسیله سرالکس فرگوسن با رونالدو در تماس بوده اند و فرگوسن از شاگرد سابق خود خواسته است که فصل دیگر به منچستر برگردد و برای این تیم بازی کند. از سوی دیگر در جریان دیدار دیروز رئال مادرید و ویارئال، هواداران یونایتد هواپیمایی را بر فراز ورزشگاه به پرواز در آوردند که روی پارچه ای که به آن متصل بود، از رونالدو درخواست بازگشت کرده بودند.
به نظر می رسد در صورتی که این اتقاق بیفتد، این انتقال در مجموع نزدیک به 200 میلیون یورو برای منچستری ها هزینه داشته باشد، چراکه آن ها در نظر دارند دستمزد نجومی هفتگی 600 هزار یورو به رونالدو بپردازند.

 

 
نویسنده : یگانه
یکشنبه ششم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

سرمربي ويارئال: کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛ او با هر دو پا بهتر از مسی شوت می زند

 

ستاره پرتغالی رئال و ستاره آرژانتینی بارسا در 6 سال اخیر عنوان بهترین بازیکن دنیا را بین خود تقسیم کرده اند و در این بین، مسی با 4 توپ طلا، از رونالدو پیش است اما مارسلینو نظر دیگری دارد.

او به خبرنگاران گفت:" با در نظر گرفتن همه جوانب، کریس رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او با هر دو پا بهتر از مسی شوت می زند و همین طور ضربات سر بهتری دارد. او بازیکن کامل تری است. مسی در زدن ضربه نهایی با پای راست کمی مشکل دارد و به خاطر قد و قامتش، در ضربات سر هم خیلی خوب نیست.روی ضربات سر، به سختی می توان بازیکنی بهتر از رونالدو پیدا کرد. به نظر من، این دو بهترین بازیکنان دنیا هستند."

سرمربی زیردریایی های زرد همچنین در مورد عملکرد رئال در بازار نقل و انتقالات صحبت کرد و جدایی ژابی آلونسو را اتفاقی مهم دانست. او گفت:" فکر می کنم باید به این تیم زمان دارد. به نظر من، ژابی آلونسو بازیکن بزرگی است و غیبت او به چشم خواهد آمد. فکر نمی کنم آنها بازیکن دیگری داشته باشند که بتواند در آن پست بازی کند. آنها همچنین با از دست دادن دی ماریا هم به سختی می توانند جای او را پر کنند."

 

http://www.axgig.com/images/10979374228555008114.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه پنجم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: اعتماد به نفسم زیاد شده و دردی ندارم

 

کاپیتان پرتغال، در پایان فصل گذشته با مشکل مصدومیت روبرو شد و در جام جهانی نیز با مصدومیت در میادین ظاهر شد. او همچنین در فینال لیگ قهرمانان به سختی در زمین ظاهر شد و بسیاری معتقدند که او نیاز به استراحت دارد ولی خود او، پس از عملکرد خیره کننده در چند هفته ی اخیر، عنوان کرد که نمی‌خواهد استراحت کند.

او در مصاحبه با سایت فیفا گفت: " ما در ابتدای فصل هستیم و در حال به دست آوردن یک روند خوب و اعتماد به نفس هستیم. وقتی زمان مناسب برسد، من استراحت خواهم کرد و چرخشی بازی می‌کنم ولی حالا زمان آن نیست. می‌خواهم در همین شرایط ادامه دهم. دردی حس نمی‌کنم و احساس خوبی دارم. در حال پیشرفت هستم و راه کوتاهی تا آمادگی کامل دارم ولی می‌خواهم همینطور ادامه دهم. هنوز می‌توانم از لحاظ بدنی بهتر شوم. پیش فصل خوبی نداشتم و پس از پایان تعطیلات، به سختی تمرین کردم ولی حالا اعتماد به نفسم زیاد شده و دردی ندارم."

 

http://www.axgig.com/images/08406599624948329563.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه پنجم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو همواره در ال مادریگال گلزنی کرده است؛ 4 بازی 5 گل

 

ال مادریگال یکی از آن ورزشگاه های لالیگا است که کریستیانو رونالدو آنجا احساس راحتی می کند و همواره در چهار باری که به این ورزشگاه آمده است، موفق به گلزنی شده و هرگز در تیم بازنده نبوده است.

این مهاجم پرتغالی در چهار حضور قبلی خود در ال مادریگال، موفق به ثبت 5 گل شده است و حاصل کار تیمش به طور متعادل 2 برد و 2 تساوی بوده است.

او اولین بار در فصل 10-2009 به این ورزشگاه آمد و در آن بازی رئال مادرید 2-0 پیروز شد که یکی از گل ها را کریستیانو رونالدو به ثمر رساند.

فصل بعد از آن، تاریخ خود را تکرار کرد و تیم پایتخت نشین با پیروزی 3-1 از آن ورزشگاه خارج شد. در این دیدار کریستیانو 2 گل به ثمر رساند.

دو دیدار قبلی رئال مادرید با ویارئال در ال مادریگال با تساوی و البته گلزنی کریستیانو به پایان رسیده است. در طول فصل 2012-2011، بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید و بعد از یک فصل دوری ویارئال از لالیگا، دو تیم فصل گذشته به تساوی 2-2 دست پیدا کردند.

 

 

http://www.axgig.com/images/17667868364972794736.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه پنجم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خرید کریستیانو رونالدو برای منچستر یونایتد می تواند 140 میلیون پوند هزینه داشته باشد

 

AS به نقل از گزارش هایی که در مطبوعات انگلستان منتشر شده، عنوان کرد که باشگاه های متعددی وضعیت کریستیانو رونالدو در سانتیاگو برنابئو را زیر نظر دارند اما باشگاه سابق او تنها تیمی است که توانایی جدا کردن وی از رئال مادرید را در خود می بیند.
مبلغ این انتقال در حدود 78 میلیون یورو برآورد شده است و با دستمزد سالانه بیش از 25 میلیون یورو، و کل هزینه به طول مدت قرارداد بستگی دارد.
منچستر یونایتد در طول این تابستان 190 میلیون یورو هزینه کرد، بدون در نظر گرفتن دستمزد ها، بازیکنانی چون آنخل دی ماریا، رادامل فالکائو، آندر هررا، دالی بلیند، لوک شاو و مارکوس روخو را به خدمت گرفتند.

 

 
نویسنده : یگانه
جمعه چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

كريس رونالدو، مايكل جردن جهان فوتبال...!

 

براى درخشش كريس رونالدو مرد سال فوتبال اروپا و جهان نمى توان پايانى متصور بود، وى كه در رقابت هاى اين هفته لاليگا و در بازى مقابل الچه موفق به ثمر رساندن چهار گل شده است اين روزها در مسير شكستن ركوردهاى گل زنى در مادريد قرار دارد و منتقدان خود را به سكوتى معنادار واداشته است.

شايد در جستجو براى يافتن مقايسى مناسب براى سنجش عملكرد كريس رونالدو، نگاهى به بسكتبال بتواند مفيد باشد، همان مقايسه اى كه فران اسكريبا سرمربى الچه بعد از باخت 5:1 مقابل رئال مادريد براى توصيف عملكرد كريس رونالدو داشته است:"در حال حاضر تنها مى توان كريس رونالدو را با كسى مثل مايكل جردن در فوتبال مقايسه كرد كه در هر بازى پنجاه امتياز براى تيمش كسب مى كرد، رونالدو غير قابل باور است."، سرمربى الچه به اين دليل از كريس رونالدو تمجيد مى نمايد چون او در اين ديدار موفق به ثمر رساندن چهارگل از پنج گل رئال مادريد شده بود.

5:1 مقابل بازل،‌8:2 مقابل لاكرونيا و 5:1 مقابل الچه، ماشين گل زنى رئال مادريد در اين روزها فوق العاده كار مى كند و بى ترديد كريس رونالدو موتور محرك آن است. اين ابرستاره پرتغالى در يك هفته اخير موفق به ثمر رساندن هشت گل شده است و بسيارى از ركوردهاى آلفردو دى استفانو و رائول گونزالس از اسطوره هاى مادريد در امر گل زنى را متزلزل ساخته است، روزنامه ورزشي اسپانيايى Marca براى تمجيد از كريس رونالدو در تيتر نخست خود با استفاده از حروف اول اسم رونالدو در طرحى جالب به چاپ لغت inCRedible به معناى غير قابل باور، اقدام نموده است.

رونالدوى 29 ساله در رئال مادريد 25 هت تريك را تجربه نموده و ركورد او در اين زمينه يك مورد كمتر از دى استفانو از بزرگان باشگاه مادريدى است كه در تابستان گذشته از دنيا رفت. البته دى استفانو براى انجام 26 هت تريك نياز به يازده سال حضور در مادريد داشته است، در حالى كريس رونالدو در طى پنج سال به چنين ركوردى دست مى يابد. در لاليگا نيز آمار گل زنى كريس رونالدو حيرت انگيز است او در 169 بازى از اين رقابت ها موفق به زدن 187 گل شده است، در اين زمينه رائول با 228 گل و دى استفانو با 216 گل همچنان بالاتر از او قرار گرفته اند، كه با حفظ چنين روندى دستيابى به اين ركوردها نيز براى رونالدو دور از دسترس نمى باشد.

كارلو آنجلوتى در خصوص عملكرد رونالدو در اين روزها معتقد است:"رونالدو در حال حاضر از آمادگى كامل برخوردار است، استراحت ابتداى فصل براى او بسيار مفيد وبه جا بوده است." بعد از حضور حضور مايوس كننده رونالدو با تيم ملى كشورش در جام جهانى، براى او پيش از شروع رقابت هاى فصل جديد، از سوى تيم پزشكى باشگاه رئال مادريد استراحت بلند مدتى تجويز شده بود. البته در ابتداى اين فصل رونالدو هم در تيم باشگاهى خود و هم در تيم ملى پرتغال چندان درخششى نداشت، چون رئال مادريد امتيازاتى را در ابتداى فصل از دست داد و به خصوص باخت 4:2 اين تيم در سن سباستين انتقاد برانگيز بود، پرتغال نيز در ديدارهاى مقدماتى يورو 2016 به صورت شگفت انگيزى با نتيجه 1:0 مغلووب آلبانى شد.

حال رونالدو در رقابت هاى اين فصل لاليگا و بعد از سپرى شدن تنها پنج هفته موفق به ثمر رساندن نه گل شده است، در تاريخ فوتبال اسپانيا و لاليگا تنها پاهينو در سال 1954 و آمانسيو در سال 1968 در پنج هفته ابتدايى گل هاى بيشترى نسبت به رونالدو به ثمر رسانده اند. با اين وجود كريس رونالدو خود را بسيار فروتن نشان مى دهد:"بدون بازى خوب هم تيمى هايم و پاس هاى گل آنها بى شك چنين ركوردى غيرممكن بود است."

در مادريد كريس رونالدو رئيس بوده و باقى خواهد ماند و به نظر، هم تيمى هاى او نيز بحثى در اين خصوص ندارند، حتى جذب كرت بيل به عنوان گران ترين بازيكن تاريخ، جيمز رودريگز به عنوان بهترين گل زن جام جهانى و تونى كروس به عنوان فاتح جام جهانى نيز تغييرى در اين موضوع ايجاد نكرده است. كروس  در تمجيد رونالدو گفته است:"كريستيانو يك پديده است."

 ليونل مسى رقيب هميشگى كريس رونالدو از بارسلونا هم نتوانسته به ركوردهاى اين فصل رونالدو دست يابد و در هفته هاى اخير كريس با توجه به آمارى كه از خود بر جاى گذاشته از مسى جلوتر بوده است. در ليست برترين گلزنان تاريخ رقابت هاى ليگ قهرمانان اروپا نيز رونالدو از مسى پيشى گرفته است،  كريس رونالدو موفق به زدن 68 گل در اين رقابت ها شده در حالى كه ليونل مسى 67 گل در اين رقابت ها به ثمر رسانده است، البته ركورد گل زنى در اين رقابت ها با 71 گل همچنان در اختيار رائول گونزالس شماره هفت محبوب مادريدى ها مى باشد. اگر چنين روندى از سوى كريس رونالدو حفظ شود درآينده پيدا كردن مقياسى براى سنجش رونالدو كار بسيار دشوارى خواهد بود.

 

http://www.axgig.com/images/14049570005764868426.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بررسی آماری گل های کریستیانو رونالدو در پیراهن رئال مادرید (اینفوگرافیک)

 

این اینفوگرافیک به بررسی آماری تعداد گل های به ثمر رسیده از سوی کریستیانو رونالدو در پیراهن رئال مادرید می پردازد. تعداد گل های CR7، که این روزها فوق العاده آماده نشان می دهد، به ترتیب در لالیگا، لیگ قهرمانان، کوپا دل ری، سوپرکاپ اسپانیا و سوپرجام اروپا، ارائه شده است. همچنین تعداد گل های پنالتی، ضربه آزاد، داخل و خارج از محوطه جریمه هم دیده می شود. در نهایت تعداد گل های رونالدو با سر، پای راست و پاس چپ، قابل مشاهده است:

 

http://www.axgig.com/images/66970869902549507826.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

برنامه عجیب گروهی از هواداران منچستر یونایتد برای وسوسه کردن کریستیانو رونالدو!

 

گروهی از هواداران یونایتدی قصد دارند تا در جریان دیدار رئال مادرید و ویارئال در ورزشگاه ال مادریگال، با فرستادن بنری به آسمان، 'کریستیانو به خانه برگرد' را به نمایش در آورند و به ستاره پرتغالی ثابت کنند که چقدر هواداران این تیم هنوز به وی باور داشته و دوستش دارند.

رونالدو در سال 2009 منچستر یونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد که در آن زمان با 80 میلیون پوند رکورد نقل و انتقالات را شکست، و اخیراً از تمایل خود برای بازگشت به اولدترافورد صحبت کرده بود.

با اینحال، او این هفته چنین احتمالی را رد کرد، حداقل در این بازه زمانی، و بعد از چهار گلی که در مقابل الچه به ثمر رساند، اظهار داشت که آینده من در رئال مادرید رقم خواهد خورد. اما حتی این اظهارات نیز هواداران یونایتد را نا امید نکرده است.

در بیانیه این گروه هواداری آمده است:

"گروهی از هواداران منچستر یونایتد در سراسر دنیا پول خود را اهدا کرده اند و منابعی برای تأمین مالی، به منظور ارسال پیامی در جریان دیدار رئال مادرید مقابل ویارئال فراهم کرده اند تا توسط هواپیمایی برافراشته شود، و تلاش خواهیم کرد تا به او نشان دهیم که هواداران یونایتد چقدر به او وفادار هستند، دوستش دارند و از او حمایت می کنند.

با عدم قطعیت فعلی که در مورد آینده کریستیانو رونالدو وجود دارد، گروهی از هواداران یوناتید ضروری دانستند تا با این حرکت، نه تنها از لحظا احساسی، بلکه از لحاظ بصری نیز به این بازیکن نشان دهند که هواداران تا چه حد وی را دوست دارند و تا چه حد نسبت به دستاورد های او از زمان ترک منچستر یونایتد احساس غرور و افتخار می کنند."

 

http://www.axgig.com/images/35722436368610581779.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کاشف رونالدو:بهتر از کریستیانو، فوتبالیستی در دنیا وجود ندارد؛ توانایی های تکنیکی و سرعت عمل بالا در DNA او وجود دارند

 

"لئوناردو ولیز"، فوتبالیست سابق شیلیائی و کاشف کریس رونالدو در اسپورتینگ لیسبون، امروز در مصاحبه ای عنوان داشت که کریستیانو در حال حاضر بدون هیچ شکی بهترین بازیکن جهان است.

وی گفت:"در حال حاضر بهتر از کریستیانو، فوتبالیستی در دنیا وجود ندارد. او در بهترین شرایط خودش قرار داردو با نمایش های اخیرش نشان داده است که مصدومیتی که در انتهای فصل گذشته دچارش شده بود را بدست فراموشی سپرده است.فکر می کنم اکثر فوتبالدوستان دنیا و نه فقط رئالی ها، با من هم عقیده باشند.کریس چه از لحاظ ذهنی و چه از لحاظ بدنی در بهترین شرایط قرار دارد. توانایی های تکنیکی و سرعت عمل بالا در DNA او وجود دارند. کمتر بازیکنی را می توان در این زمینه ها با او مقایسه کرد.او بهترین الگو برای جوانانی است که قصد دارند روزی ستاره دنیای فوتبال شوند"

 

http://www.axgig.com/images/59793558489015283015.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کريستيانو رونالدو؛ 186 گل در 169 بازي ؛ خدای فوتبال رونالدو...!

 

شاید منتقدان رونالدو بگویند زدن چهار گل، که دو تای آن از روی نقطه پنالتی بود، شاید چندان اتفاق مهمی هم نباشد اما آنالیز گل های ستاره پرتغالی نشان می دهد که او می تواند به هر شیوه ممکن دروازه حریفان را باز کند.

او که شب گذشته، در صد و شصت و نهمین بازی اش در لالیگا، تعداد گل هایش در این رقابت ها را به 186 رساند، 32 گل را با پای چپ، 129 گل را با پای راست و 25 گل را با ضربه سر به ثمر رساند. از این بین، 155 گل از داخل محوطه جریمه و 31 گل از خارج محوطه جریمه به ثمر رسید. او تنها 39 بار از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و 16 گل هم از از روی ضربات آزاد مستقیم زد.

این نسبت تقریبا در گل های او در لیگ قهرمانان هم ثابت است؛ 53 گل در 52 دیدار؛ 10 گل با پای چپ، 40 گل با پای راست و 3 گل با ضربه سر. 42 گل از داخل محوطه جریمه و 11 گل بیرون محوطه جریمه؛ 5 گل پنالتی و 7 گل از روی ضربات آزاد.

رونالدو در حالی چنین آماری را از خود به جا گذاشته که تنها 5 فصل از حضورش در رئال سپری شده؛ مقایسه رکوردهای او با آلفردو دی استفانو و رائول، بهترین گلزنان تاریخ رئال، که هر یک بیش از یک دهه در این باشگاه بازی کردند، ارزش کار ستاره پرتغالی را بیش از پیش نشان می دهند. برای مثال رائول 323 گلش برای رئال را در 15 فصل و 741 بازی به ثمر رساند. در حالی که رونالدو با مجموع 264 گل برای رئال، فاصله زیادی با شکستن رکورد رائول ندارد.

 

http://www.axgig.com/images/51893971215502569948.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

شب گذشته در سانتیاگوبرنابئو بعد از هنرنمایی اعجوبه پرتغالی شنیده شد: کریستیانو رونالدو، توپ طلا!

 

به نظر می رسد کریستیانو رونالدو به طور جدی در پی کسب سومین توپ طلای خود است.

شب گذشته رئال مادرید موفق شد در دیدای یک طرفه الچه را با نتیجه 5-1 مغلوب کند که کریستیانو رونالدو به تنهایی در این دیدار 4 گل و تک گل دیگر را گرث بیل به ثمر رساند.

بعد از به ثمر رسیدن گل سوم و چهارم رونالدو باز هم هواداران رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو وفاداری خود را به این بازیکن نشان دادند و بارها و بارها شعار "کریستیانو رونالدو، توپ طلا" را سر دادند و به حمایت از این فوق ستاره برای دریافت سومین توپ طلایش پرداختند. رونالدو بعد از هت تریکی که در ریازور انجام داد، باز هم سیری ناپذیر نشان داد و در این دیدار با 4 گلی که به ثمر رساند به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ های معتبر اروپایی با 9 گل در 4 بازی قرار گرفت. از سوی دیگر کارلو آنچلوتی هیچ تصمیمی مبنی بر قرار دادن رونالدو در سیستم چرخشی اش ندارد و قصد ندارد که از روند گلزنی این بازیکن جلوگیری کند.

لازم به ذکر است کریستیانو رونالدو تا به اینجای فصل در 8 بازی رسمی، 12 گل به ثمر رسانده است.

 

http://www.axgig.com/images/46436709747319107059.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: آینده من رئال مادرید است و در اینجا خوشحالم؛در سطح شخصی نیز همه چیز خوب پیش می رود و من می خواهم به این پیراهن کمک کنم

 

کریستیانو رونالدو خود را از گمانه زنی ها در مورد بازگشت احتمالی او به منچستر یونایتد دور کرد و گفت که در رئال مادرید خوشحال است.

رونالدو بعد از اینکه شب گذشته در جریان پیروزی 5-1 مقابل الچه، موفق به ثبت 4 گل شد، از زندگی در سانتیاگو برنابئو و مادرید اظهار رضایت کرد.

بنا به گزارش 2-4-4، کریستیانو رونالدو به AS گفت: "تمام این صحبت ها در مورد آینده من، گمانه زنی است... آینده من رئال مادرید است. من خوشحالم. فصل خوب پیش می رود و من در مورد آینده ام صحبتی نمی کنم، چون معنایی ندارد."

این بازیکن 29 ساله سپس در مورد اظهارات سرمربی سابق رئال مادرید، ژوزه مورینیو صحبت کرد و گفت: "این چیز مهمی نیست، آنچه که اهمیت دارد، رئال مادرید است. در سطح شخصی نیز همه چیز خوب پیش می رود و من می خواهم به این پیراهن کمک کنم. نیازی نمی بینم که در مورد مسائل خارج از باشگاه صحبت کنم."

رونالدو بعد از به ثمر رساندن 4 گل مقابل الچه و هت تریک سه روز قبل خود مقابل دپورتیوو لاکرونیا، شمار گل های خود در این فصل را به 12 رساند.

 

http://www.axgig.com/images/37103941797811780363.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو:باید اعتراف کنم که پنالتی بود؛ از هم تیمی هایم به خاطر کمک هایشان تشکر می کنم

 

کریستیانو رونالدو بعد از اینکه در جریان پیروزی 5-1 مقابل الچه، چهار گل برای تیمش به ثمر رساند، از هم تیمی های خود به خاطر کمک هایشان تشکر کرد.

پنالتی اعلام شده برای الچه که از کریستیانو رونالدو گرفته شد، با تعجب گسترده ای همراه شد و به نظر نمی رسید که وی برخوردی با پدرو ماسکرا داشته باشد، اما مهاجم پرتغالی بعد از بازی اظهار داشت که تصمیم داور درست بوده است.

 

رونالـدو گفت: "من به داور شکایت کردم اما باید اعتراف کنم که پنالتی بود. این اتفاق خیلی سریع رخ داد اما تصمیم داور درست بود. بازی خیلی خوب بود. ما بازی را خوب شروع نکردیم و من یک پنالتی به حریف دادم اما با دو گل سریع به خوبی پاسخ دادیم.

 

به ثمر رساندن چهار گل بسیار سخت است. از هم تیمی هایم به خاطر کمک هایشان تشکر می کنم. من دو یا سه بار موفق به انجام چنین کاری شده ام. از این بابت ممنون هم تیمی هایم هستم. توپ این مسابقه را برای پسرم می برم."

 

از رونالدو در مورد برخی تصمیمات اتخاذ شده توسط کارلو آنچلوتی پرسیده شد، یکی انتخاب کیلور ناواس به جای ایکر کاسیاس و و غیبت یک مهاجم نوک کلاسیک، که باعث شد تا اغلب اوقات رونالدو در آن پست بازی کند.

این ها تصمیمات مربی است و ما باید به آن احترام بگذاریم. او سیستم چرخشی را اجرا کرد و از من خواست که به عنوان مهاجم بازی کنم. ما همیشه نمی توانیم در مورد یک موضوع صحبت کنیم. ایکر و کیلور بهترین دروازه بان های لیگ هستند. این موضوع دیگر خسته کننده شد

 

http://www.axgig.com/images/74656861882880500615.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو به رکورد سانتیانا نزدیک تر شد

 

کریستیانو رونالدو امشب برای سومین بار به عنوان بازیکن رئال مادرید، 4 گل به ثمر رساند.

ستاره پرتغالی در جریان پیروزی 6-1 مقابل ریسینگ در ماه اکتبر 2010، و در جریان پیروزی 6-2 مقابل سویا در ماه می 2011 موفق به ثبت چهار گل در یک مسابقه شده بود.

او در ثبت این شاهکار تنه از اسطوره فقید رئال مادرید، آلفردو دی استفانو پائین تر قرار دارد، کسی که چهار بار موفق به ثبت 4 گل شده بود.

کریسیتیانو اکنون به رکورد داران گلزنی در رئال مادرید نیز نزدیک تر می شود و در رقابت های لیگ داخلی، با 208 گل بعد از سانتیانا (242)، رائول (253) و دی استفانو (255) در رتبه چهارم قرار دارد

 

http://www.axgig.com/images/38111412605224045526.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

دستمزد کریستیانو رونالدو؛ از ثانیه ای 0/5 یورو تا دقیقه ای 32 یورو

 

 
نویسنده : یگانه
دوشنبه سی و یکم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

كريس رونالدو، اول شكستن ركوردها در مادريد، سپس بازگشت به منچستر

 

كريستيانو رونالدو مى خواهد رئال مادريد را ترك نمايد و درتلاش براى بازگشتى هيجان انگيز و فوق العاده به جمع شياطين سرخ مى باشد و به نظر مى رسد رونالدو چنين تصميمى را بعد از فتح دسيما توسط با رئال مادريد و به تازگى اتخاذ نموده باشد.
در سپتامبر سال گذشته كريس رونالدو قرارداد خود با رئال مادريد را براى مدت پنج سال و تا سال 2018 تمديد نمود، وى در آن زمان گفته بود:"من پنج سال ديگر در مادريد خواهم ماند و مى خواهم به عناوين بيشترى با اين باشگاه دست يابم." وى در ادامه افزوده بود:"من بايد صادق باشم، همه مى دانند كه من شش سال خوبرا در منچستر گذرانده ام، اين موضوع اما مربوط به گذشته است. باشگاه من در حال حاضر رئال مادريد است،‌اينجا خانه من است، خانواده ام و من احساس خوبى در اينجا داريم."
با اين حال در ماه هاى گذشته نظر كريس رونالدو دچار تغيير شده است كه بيش از همه سياست رئال مادريد در اين زمينه تاثيرگذار بوده است، چون فروش بازيكنانى نظير آنخل دى ماريا و ژابى آلونسو در اين تابستان سبب عصبانيت او شده است. حال او به فكر جدايى از برنابئو و بازگشتى احساسى و هيجان انگيز به الودترافورد افتاده است.
يكى از نزديكان رونالدو در اين خصوص در مطبوعات اسپانيايى فاش كرده است كه:"كريستيانو مدام از منچستريونايتد صحبت مى كند، اين تيم در فصل گذشته عملكردى ضعيف داشته است. اما او انتظار دارد كه اين تيم بار ديگر به اوج برگردد. ايده كناره گيرى از فوتبال در اولدترافورد براى او بسيار جذاب است. او خاطرات بسيار فوق العاده اى از منچستر دارد و دوران بسيار خوبى را به عنوان بازيكن در جمع شياطينسرخ تجربه نموده است."
در روزهاى گذشته رونالدو عصبانيت خود را از جدايى دى ماريا و آلونسو علنى كرده و به نوعى از سران باشگاه رئال مادريد انتقاد نموده بود:"من در اين خصوص نظر واضحى دارم، اما من نمى توانم بگويم كه چه فكرى مى كنم. اگر من در باشگاه قدرتى داشتم، برخى مسائل جور ديگرى رقم مى خورد." البته اين اظهار نظر تا حدى جنجال آفرين بود و رونالدو با توجه به درخواست باشگاه و رئيس آن فلورنتينو پرز، در توئيتر خود با بيان جمله :"من صد در صد از رياست باشگاه حمايت مى كنم." مجبور به اصلاح آن شد.
همانند شرايطى كه اين فصل به هنگام خروج دى ماريا از مادريد پديد آمد، ترك رئال مادريد توسط مسوت اوزيل نيز در فصل گذشته اسباب عصبانيت رونالدو را فراهم نموده بود و حتى با وجود سپرى شدن فصلى موفقيت آميز چنين احساسى هرگز رونالدو را رها ننمود. در حقيقت رونالدو از زمان حضور خود در لاليگا شايد مى توانست به موفقيت هاى بيشترى در رقابت هاى داخلى اسپانيا دست يابد.
از هنگامى كه در سال 2009، رئال مادريد كريس رونالدو را با مبلغ 94 ميليون يورو از منچستريونايتد به خدمت گرفت او تنها توانسته است با اين تيم به يك عنوان قهرمانى در لاليگا دست يابد، دو مرتبه فاتح Copa del Rey شود، يك سوپر كاپ اسپانيا، يك مقام قهرمانى در ليگ قهرمانان اروپا و يك بار فتح سوپر كاپ اروپا نيز از ديگر موفقيت هاي او در اين دوران بوده اند. در ماه دسامبر رونالدو مى تواند قهرمانى در جام باشگاه هاى جهان را نيز به افتخارات مادريدى خود اضافه نمايد و البته در اين فصل نيز رئال مادريد در همه رقابت ها از مدعيان اصلى به حساب مى آيد.
در زمان حضور رونالدو در مادريد و به خصوص در زمان سرمربى گرى خوزه مورينيو لحظاتى وجود داشت كه عملكرد او مورد انتقاد هواداران مادريدى قرار گرفته است، اما در منچستر وى هرگز شاهد چنين لحظاتى نبوده است. او در حالى كه هنوز بسيار جوان بود به اولدترافورد پيوست و توانست در آنجا و زير نظر سرآلكس فرگوسن به پيشرفتى تكرار نشدنى دست يابد. به همين دليل رونالدو ارتباط عميقى با اين باشگاه دارد و اتمسفر حاكم بر آن باشگاه را بى استرس تر و با آرامش تر مى داند.
زمان حضور رونالدو در جمع شياطين سرخ بى ترديد لذت بخش ترين و شايد موفقيت آميزترين دوران حضور او در فوتبال بوده است چون او زير نظر سر آلكس فرگوسن موفق به كسب نه عنوان مختلف شده است. اما با پيوستن به رئال مادريد در واقع روياى دوران كودكى رونالدو به حقيقت تبديل شده است. حال اين ستاره پرتغالى در تلاش است نام خود را به عنوان برترين بازيكن تاريخ باشگاه جاودانه سازد.
كريس رونالدو مادريد را دوست دارد و رويايى هميشگى او بازى براى رئال مادريد بوده است، او در اين تيم به بهترين بازيكن تاريخ باشگاه تبديل خواهد شد و آمار بهترين گل زنى رئال مادريد را نيز به خود اختصاص خواهد داد و براى رسيدن به آن رونالدو تنها به چند بازى نياز خواهد داشت.
رونالدو در حال حاضر 252 بار براى مادريدى ها به ميدان رفته است و موفق به ثمر رساندن 257 گل در اين بازى ها شده است. در حال حاضر رائول گونزالس با 323 گل زده، ركورددار گل زنى در مادريد است و اگر رونالدو بتواند همين نسبت گل زنى خود را حفظ نمايد مى تواند در نيمه اول فصل 2015/16 به ركورد رائول در اين زمينه برسد.
آنچه كه مشخص است رئال مادريد اجازه خروج رونالدو از اسپانيا را صادر نخواهد كرد و تنها در سال 2016 هنگامى كه رونالدو 31 ساله مى شود، احتمال مذاكره بين رئال مادريد و منچستريونايتد بر سر انتقال اين سوپر استار محتمل تر مى شود.

 

 
نویسنده : یگانه
یکشنبه سی ام شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 منچستر یونایتد نقشه فرار رونالدو را می کشد!

 

 
نویسنده : یگانه
یکشنبه سی ام شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو از ریازور انتقام می گیرد

 

کریستیانو رونالدو فردا در ریازور یک انگیزه خاص خواهد داشت. ستاره پرتغالی هنوز در زمین زمین دپور موفق به گلزنی نشده است. مهاجم رئال سه بار به همراه رئال به زمین لاکرونیا رفته و تا کنون گل نزده است.

اولین حضورش در ریازور در 26 فوریه 2011 بود. آن بازی با نتیجه 0-0 به اتمام رسید و ستاره رئال هشت شوت زد و یکی از ضرباتش به تیرک خورد. رونالدو دو سال بعد به ریازور برگشت. در روز 23 فوریه 2013 ، ستاره پرتغالی بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و در دقیقه 57 به مدیان آمد. در آن بازی هر چند که گلی نزد و پاس گلی نداد اما با حضورش در زمین ، قوای هجومی را دوچندان کرد تا رئال بازی 1-0 باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند.

 

آخرین حضور رونالدو در ریازور تابستان سال گذشته در جام ترزا هررا بود. رونالدو خضور در این بازی را به شرکت در مراسم یوفا ترجیح داد. رئال با نتیجه چهار بر صفر پیروز شد اما رونالدو باز هم گلی نزد. رونالدو در کنار ریازور تنها استادیوم ها در میان تیمهای  رونالدو در بازی قبلی در ریازور یک پرش به یادماندنی داشت. توپش گل نشد اما پرش او بلند و تماشایی بود.

 

http://www.axgig.com/images/10981312230715558369.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و نهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

لوئیس فن خال: رئال مادرید رونالدو را نخواهد فروخت

 

سرمربی شیاطین سرخ هرگونه احتمال را برای جذب مرد سال فوتبال جهان رد می کند.

لوئیس فن خال سرمربی تیم منچستریونایتد در رابطه با انتقال کریستیانو رونالدو به اولدترافورد گفت:

"این صحبت ها همیشه در روزنامه ها وجود دارد اما من فکر نمی کنم که رسانه ها بخواهند رونالدو را بخرند که همیشه از او صحبت می کنند. زمانی که احتمال این اتفاق وجود داشته باشد، من در مورد آن صحبت می کنم همانگونه که برای فالکائو این کار را انجام دادم. رونالدو بازیکنی است که یک نیروی اضافی به تیم تزریق می کند اما من فکر نمی کنم که رئال مادرید حاضر به فروش او باشد."

 

این صحبت های مربی هلندی پس از آن بود که چندی پیش کریستیانو رونالدو از علاقه همیشگی اش به باشگاه منچستریونایتد صحبت کرده بود.

 

http://www.axgig.com/images/08406599624948329563.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و نهم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خوانفران: اگر من هم بدن کریستیانو رونالدو را داشتم، پیراهنم را در می آوردم!

 

بنا به گزارش Marca، این بازیکن که به صورت قرضی از رئال بتیس در دپورتیوو حضور دارد، گفت: "مردم واقعاً همه چیز را در مورد کریستیانو درک نمی کنند. او یک سخت کوش است، یک حرفه ای و پسری خوب؛ او یکی از سه بازیکن برتر جهان است و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ. اگر من هم آن بدن را داشتم، پیراهنم را در می آوردم."
او در رئال مادرید دوستانی چون کارواخال و خسه دارد و می گوید که "واقعاً گروه خوبی داشتیم" وقتی که به تیم اصلی آمد و "آنها کمک زیادی به او کرده اند". او همچنین اظهار داشت که "دوست ندارد در مورد تیمی که قرار است با آن روبرو شود با کسی صحبت کند.

 

 
نویسنده : یگانه
جمعه بیست و هشتم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آرسن ونگر: بزرگ ترین پشیمانی ام در دنیای فوتبال جذب نکردن کریستیانو رونالدو است

 

آرسن ونگر سرمربی تیم فوتبال آرسنال با حضور در یک برنامه سوال و جواب صحبت های جالبی را پیرامون کریستیانو رونالدو و دیدیه دروگبا مطرح کرد.

"بزرگ ترین پشیمانی ام در دنیای فوتبال؟ نخریدن کریستیانو رونالدو. ما در آن سال به خرید وی از اسپورتینگ بسیار نزدیک شده بودیم، اما در نهایت وی به منچستریونایتد رفت و این اتفاقی است که تا امروز هم من را آزار می دهد.

"من به دو دلیل هنوز هم علاقه دارم که دیدیه دروگبا را در تیمم داشته باشم. یک آن که وی را از زمانی که در فوتبال فرانسه بود دوست داشتم و می دانستم که بازیکن فوق العاده ای خواهد شد و دوم آن که وی در بازی های رو در رو و بزرگ ما بسیار ما را آزار داده و می خواستم که در صورت امکان از تکرار مجدد آن جلوگیری کنم!".

 

http://www.axgig.com/images/98225689007842890590.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه بیست و هشتم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 کریس رونالدو به رکورد رائول نزدیک تر شد !

 

کریس رونالدو با گلی که امشب وارد دروازه بازل کرد یک گام دیگر به رکورد رائول گونسالس(76 گل) نزدیک تر شد و البته پیپو اینزاگی را نیز پشت سر گذاشت. رونالدو با این گل، مجموع گل هایش در تمام رقابت های باشگاهی اروپا را به 71 رساند و از اینزاگی 70 گله پیشی گرفت.

شکی نیست که کریستیانو قادر است تا در ادامه رقابت های چمپیونزلیگ امسال، رکورد رائول را نیز بشکند. رونالدو فقط در چمپیونز لیگ 68 گل به ثمر رسانده در حالیکه رائول 71 گله است.

ستاره رئال مادرید، فصل گذشته موفق شده بود با زدن 17 گل، رکورد گلزنی در یک دوره از چمپیونزلیگ را از آن خود کند.

 

http://www.axgig.com/images/17667868364972794736.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و ششم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

چمپیونز لیگ = رونالدو لیگ!

 

کریستیانو رونالدو امشب به تورنمنت محبوبش بر می گردد. ستاره پرتغالی سرحال و آماده خواهد بود. او پارسال به رکورد خارق العاده 17 گل در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد که رکورد تاریخ را شکست.

رونالدو می خواهد روندش را ادامه بدهد و نشان دهد که بی دلیل به عنوان بهترین بازیکن اروپا برگزیده نشده است. رونالدو از روز اول می داند که باید آماده نشان بدهد. سال گذشته در مرحله گروهی 9 گل زد و رکورد تاریخ که با هشت گل در اختیار نیستلروی ، اینزاگی ، کرسپو و ایبرا بود را شکست.

رونالدو پارسال چمپیونزلیگ را با هت تریک مقابل گالاتاسرای شروع کرد. در مقابل کپنهاگ و یوونتوس نیز دبل کرد. او یک گل دیگر هم در دور برگشت مقابل یووه و تیم دانمارکی به ثمر رساند. در مرحله یک هشتم چه در دور رفت و چه در دور برگشت دبل کرد. در مقابل بورسیا در برنابئو دبل کرد اما در بازی برگشت حور نداشت. در نیمه نهایی مقابل بایرن در دور رفت گل نزد اما در آلبانس دو بار موفق به گلزنی شد.

رونالدو می خواهد برای دومین سال پیاپی به توپ طلا دست پیدا کند و می داند که این ماه ها برای او کلیدی خواهند بود. رونالدو فقط سه گل تا رکورد رائول به عنوان آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان فاصله دارد. این در حالیست که مسی یکی کمتر از او گل زده است.

 

http://www.axgig.com/images/68100112091887973794.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

ادعای اکسپرس: منچستریونایتد دستمزد 18 میلیون یورویی برای رونالدو در نظر گرفته است

 

به نقل از دیلی اکسپرس، در حالی که ستاره 29 ساله پرتغالی تا 2018 با رئال مادرید قرارداد دارد رسانه های انگلیس از احتمال بازگشت او به لیگ برتر و پیوستن به منچستریونایتد خبر می دهند. دیلی اکسپرس مدعی است که منچستریونایتد پیشنهاد دستمزد 18 میلیون یورویی را برای رونالدو مهیا کرده است. 
صحبت های اخیر رونالدو درباره باشگاه سابقش باعث شد خیلی ها از تمایل رونالدو برای بازگشت به منچستریونایتد حرف بزنند. در همین حال به نظر نمی رسد رئال مادرید در دستمزد رونالدو تجدید نظر کند و این بازیکن می خواهد بالاترین دستمزد دریافتی را داشته باشد.

 

 
نویسنده : یگانه
سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

گری نویل: رونالدو یونایتد را دوست دارد؛ احتمال بازگشت او دور از ذهن نیست

 

به گزارش Four Four Two، بنابر گزارش های کریستیانو رونالدو، مرد سال فوتبال جهان در سال 2013 در پی جدایی آنخل دی ماریا و ژابی آلونسو در رئال مادرید ناراحت است. وی پیشتر به مدت 6 سال در منچستریونایتد بوده است و ممکن است به این تیم بازگردد. یونایتد نیز در فصل نقل و انتقالات نشان داد که علیرغم عدم حضور در لیگ قهرمانان اروپا هم توانایی جذب بازیکنان تاپ کلاس را دارد و هم سود می کند، بنابراین دو ستاره بزرگ به نام های رادامل فالکائو و آنخل دی ماریا را به خدمت گرفت تا برای کسب قهرمانی و یا حداقل سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش کند. اسطوره این باشگاه، گری نویل نیز در رابطه با بازگشت رونالدو به یونایتد در برنامه "دوشنبه شب با فوتبال" گفت:"سال گذشته شایعاتی مبنی بر حضور رونالدو و یا گرث بیل در باشگاه به گوش می رسید و حالا نیز رونالدو ظاهراً از حضور در رئال مادرید ناراحت است. 
"مشخص است که آن ها سال گذشته لیگ قهرمانان اروپا را بردند و او به چیزی که در مادرید می خواست رسید، آیا حالا چیز دیگری برای او مانده است که در مادرید کسب کند؟ این یک سوال است. آیا او منچستر را دوست دارد؟ آیا او یونایتد را دوست دارد؟ بله، این موضوع مانند روز روشن است. او در 12 و 18 ماه گذشته به شدت و به شکلی واضح گفته است که دلش برای الدترافورد تنگ شده است." 
این مدافع راست یونایتد که هشت بار با یونایتد به قهرمانی لیگ برتر رسیده است و دو قهرمانی اروپا را نیز در کارنامه خود می بیند در ادامه صحبت های خود گفت:"برخوردی که با او در اینجا می شد را من در هیچ جا ندیدم؛ تنها اریک کانتونا و او بودند که هر هفته اینگونه تشویق می شدند. هر زمان که او به میدان می رفت اعتماد زیادی به او می شد. حالا نیز با وجود دی ماریا و فالکائو احتمال اینکه او به یونایتد بازگردد بسیار زیاد است. ما سه یا چهار ماه پیش در اینجا در حال انتقاد از یونایتد بودیم و می گفتیم که آن ها نمی توانند بازیکنان تاپ کلاس را جذب کنند، اما حقیقت این است که آن ها نشان دادند که توانایی جذب بازیکنان تاپ کلاس را دارند و احتمال بازگشت رونالدو به یونایتد نیز دور از ذهن نیست."

 

 
نویسنده : یگانه
سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بهترین بازیکن رئال در دربی بدون شک رونالدو بود...!

 

عملکرد درخشان کریستیانو تنها نکته مثبت رئالی ها برای توپ طلا بود. برنده توپ طلا پس از دوری سه هفته ای به میاددین برگشت. رونالدو در صد در صد توان بدنی نبود اما با فاصله بهترین و خطرناک تریک بازیکن رئال بود.

بازیکن شماره 7 بارها از جناح راست حریف را تحت فشار قرار داد ، از سیکی را پنالتی گرفت، گل مساوی را زد و در دومین حضورش در لالیگا دومین گلش را زد. او حالا در 251 بازی برای رئال 256 گل زده است. او حالا با شمار گلهای نیمار و مسی برابری می کند. با این تفاوت که آن دو گلهایشان را در یک بازی زدند و او در دو بازی.

رونالدو پس از آن از هواداران خواست که تیم را تشویق کنند اما بیشتر در خدمت بود. یک سانتر خوب برای خامس و دو پاس عالی برای بنزما داشت که یکی را مهاجم فرانسوی به شکلی وحشتناک از دست داد.

رونالدو دیشب در خدمت تیم بازی کرد. خبری از تکروی نبود. او حتی اجازه داد که یک کاشته را بیل بزند. رونالدو دیشب 5 گل زد که یکی در چارچوب بود و گل شد. شمار گلهایش را در مقابل اتلتیکو به سیزده رساندو اثرش را گذاشت.

 

http://www.axgig.com/images/62369663420224517912.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات